Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amnesia: The Dark Descent – A Rose in the Dark (nedokončený návod)

Autor návodu: Michal Paclt (mitch.mp@seznam.cz)

ÚVODEM

Jednalo by se o velice kvalitní mód ze světa Amnesie. Bohužel je nedohratelný a jak jsem si všiml, tak i jiní hráči měli problém s dohráním.

- - - - -

Prison

Ze stoličky seberte dokument Last Goodbye a ze země 2 křesadla. Odtáhněte na stranu postel a seberte ze země Chest Key. Tím si odemkněte truhlu a seberte kámen. Hoďte ho na páku, která je za dveřmi cely vpravo. Prolezte otvorem ve zdi, uchopte těžkou palici a vyražte s ní dveře cely. Vylezte po žebříku nahoru a z truhly seberte Key a další 2 křesadla. Slezte dolů a klíčem si odemkněte železné dveře. Nastupte na výtahovou plošinu a zatáhněte za páku.

Mansion

Vyjděte po schodech nahoru, vejděte do místnosti a pokračujte do dveří vlevo. Ze stolu seberte dokument Memories a následně jděte do malé skladištní komory, kde najdete na regále vpřed křesadlo, na regále vlevo další 2 křesadla a v truhle ještě 3 křesadla. Vraťte se do jídelny a jděte do dveří vlevo, které vedou do sklepení.

Damp Cellar

Projděte na konec chodby a vejděte do dveří vpravo. Ze stolů seberte dokument Escaping a laudanum. Vraťte se do chodby a pokračujte do dveří vpravo. Z polic posbírejte lucernu, OLEJNIČKU a 2 křesadla. Odsuňte těžkou bednu a seberte ze země ještě páčidlo. Vylomte jím zabouchnuté dveře a vraťte se do předchozí úrovně.

Mansion

Jděte do dveří vlevo a poté vstupte do dveří do další úrovně.

Stairway

Vpravo za bednami leží OLEJNIČKA a 2 křesadla. Sestupte po schodech dolů a jděte do dveří pod schodištěm. Ze stolu seberte Attic Key. Počkejte až monstrum zničí dveře, vyjděte z místnosti, vystoupejte po schodech až nahoru, klíčem si odemkněte dveře do další úrovně a vstupte do nich.

Attic

Ze stolu seberte křesadlo a pokračujte do sousední místnosti, kde je v levém zadním rohu za bednami OLEJNIČKA. Z regálu seberte další 2 křesadla a poté odtlačte na stranu těžkou bednu. Na konci místnosti leží další 2 křesadla, na středové římse opět 2 křesadla a dále Machinery Key a laudanum. Dále se dá v této lokalitě projít ještě ke kabině výtahu, ale to zatím nemá smysl. Tím jste v této úrovni hotoví a můžete se vrátit na schodiště.

Stairway

Sejděte po schodech až úplně dolů, klíčem si odemkněte dveře strojovny a vejděte do nich.

Machinery

Sestupte po schodech dolů, v mezipatře, kde jsou trubky si můžete sebrat v rohu OLEJNIČKU a poté jděte až úplně dolů.

Tady musím psaní návodu přerušit. Ve strojovně by se mělo zatáhnout za 4 páky. Problém je, že čtvrtá páka není na místě (je tam jen otvor). Díky tomu se nedostanu dál a tudíž nemohu dokončit návod. Možná mám nesprávnou verzi hry, avšak jiná není k sehnání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář