Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amnesia: The Dark Descent – Black Death

Autor návodu: Michal Paclt (mitch.mp@seznam.cz)

ÚVODEM

Klasická Custom Story, ve které bude mít opět za úkol utéct z podivného hradu, protože jinak by vám hrozila smrt.

STATISTIKY

dokument – 7

olejnička – 4

křesadlo – 7

First Floor

Jděte do sousední místnosti a vlevo z psacího stolu seberte dokument Warning a ze spodní zásuvky 2 křesadla. Nedaleko je komoda a na ní Second Floor Key a v jedné ze zásuvek lucerna. Vyjděte po schodech nahoru, klíčem si odemkněte dveře a vejděte do chodby v druhém patře. Vstupte do dveří vlevo a z regálu posbírejte dokument Wellcome to Hell, OLEJNIČKU a 2 křesadla. Vraťte se do chodby, projděte na konec a klikněte na dveře do další úrovně.

Second Floor

Nejprve jděte do pravé chodby a vlevo ze stolu seberte Third Floor Key. Vlevo v koutě je za bednami OLEJNIČKA. Vraťte se na začátek a jděte prozkoumat levou chodbu. Vstupte do dveří vlevo a vzadu z regálu seberte dokument The Symptoms a křesadlo. Vraťte se do chodby a pokračujte do dveří v protější stěně. Jděte dál do sousední místnosti a seberte ze stolu dokument The Doctors. V koutě je hromada beden a o zeď opřená postel. Odstraňte tyto předměty a zatáhněte za páku. Regál vlevo se odklopí a vy budete moci vstoupit do tajné chodby. Projděte na konec, klíčem si odemkněte dveře do další úrovně a vejděte.

Third Floor

Jděte do dveří vlevo a jděte na konec prosvětlené místnosti. Z psacího stolu seberte dokument Don't Be Fooled a ze zásuvky Third Floor Exit Key a dokument The Chamber. Tím máte v této úrovni splněno a můžete se vrátit na začátek, kde použijte na dveře do druhého patra klíč, který jste našli v psacím stole, a vstupte.

Second Floor

Po návratu do této úrovně se objevily v úrovni nějaké nové předměty. Vyjděte na chodbu a jděte opět do protějších dveří. V zásuvce komody je Chamber Key a v regálu vpravo křesadlo. Jděte ke schodišti, kde vedou schody dolů do úrovně Chamber. Vlevo za bednami je opět OLEJNIČKA. Sestupte po schodech dolů, klíčem si odemkněte dveře do Chamber a vejděte.

Chamber

Jedinou možnou cestou projděte až na konec, kde jsou dvoje zdobené dveře. Vejděte do těch levých a v místnosti prohledejte zásuvky psacího stolu seberte Chamber Exit Key a dokument Chamber. Poté utíkejte před monstrem zpět na začátek úrovně, kde si klíčem odemkněte dveře, kterými jste předtím přišli, a vraťte se jimi do druhého patra.

Second Floor

Nahoře nad schody v koutě je opět OLEJNIČKA a v místnosti, kde jste předtím našli klíč, je opět v regálu křesadlo. Jděte do tajné chodby a vstupte do dveří do třetího patra.

Third Floor

Běžte rovně a dveře před vámi, které byly předtím zamčené, jsou nyní již odemčené. Odkliďte bedny od dalších dveří, proběhněte na konec chodby, kde se zhroutíte na zem a tím hra končí.

uložené pozice

videoukázka

screenshot

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář