Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amnesia: The Dark Descent – Escape Hell (demo)

Autor návodu: Michal Paclt (mitch.mp@seznam.cz)

ÚVODEM

Další z dem, které se zřejmě nikdy nedočkalo plné verze. Budete se pohybovat v temném vězení a muset najít několik klíčů, které vám pomůžou postoupit dál.

- - - - -

Specialty Threats Cells

Začínáte ve vězeňské cele. Nadzdvihněte bednu za mříží a z nižší bedny seberte Cell #801 Key. Odemkněte si jím dveře cely a vyjděte ven. Dejte se vlevo a vstupte do dveří do další úrovně na konci.

Northern Cells

Vstupte do dveří vpravo a z přihrádky psacího stolu seberte lucernu. Vraťte se do chodby a pokračujte na rozcestí, kde se dejte rovně a vstupte do chodby, do které vidíte za cházet monstrum. Dveřmi vpravo na konci se dostanete do místnosti, kde najdete vlevo v zásuvkách psacího stolu Specialty Threats Cells Corridor Key a křesadlo. Vyjděte zpět do chodby a můžete prozkoumat úzkou chodbu, kde najdete na zemi u zamčených dveří dokument (prázdný). Jděte zpět na křižovatku a dejte se vpravo. Rovně ve výklenku je železná skříň a uvnitř OLEJNIČKA. Tím máte vše v této úrovni hotové, takže se můžete vydat zpět do předchozí úrovně.

Specialty Threats Cells

Běžte stále rovně a přijdete na konec chodby, kde jsou dřevěné dveře, které si odemkněte klíčem z inventáře. Uvnitř skříně vpravo najdete Southern Cells Key a v truhle vlevo OLEJNIČKU a 3 křesadla. O kousek dál vlevo je ještě SUD S OLEJEM (35% lucerny). Nyní se vydejte zpět chodbami a držte se stále vlevo. Na dveře do jižního vězeňského bloku použijte klíč z inventáře, vejděte do nich a tím hru zakončíte.

videoukázka

screenshot

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář