Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amnesia: The Dark Descent – Mansion of Mystery (demo)

Autor návodu: Michal Paclt (mitch.mp@seznam.cz)

ÚVODEM

Demo ke spíše podprůměrnému módu Amnesie. Úrovně jsou strašlivě malé a adventurní složka dost nezáživná.

- - - - -

Ze stolu seberte 2 křesadla a vyjděte do chodby. Jděte na konci do místnosti vpravo a seberte další 4 křesadla. Poté pokračujte do dveří na konci chodby a ze stolu posbírejte lucernu, dokument The Whispers, OLEJNIČKU, laudanum a lektvar zdravého rozumu. V přihrádce navíc najdete další OLEJNIČKU a v zásuvkách Hallway Key a také další laudanum a lektvar zdravého rozumu. Vraťte se do chodby a jděte na opačný konec, kde si odemkněte dveře. Z výstavního stolku vlevo seberte laudanum a ze země lektvar zdravého rozumu a 2 křesadla. Pak už jen vejděte do dveří do další úrovně.

Jděte do haly, poté po schodech dolů a do dveří vpravo. V zadní místnosti seberte 2nd Floor Key a křesadlo. Tím si odemkněte dveře v horním patře na konci. Vpravo leží laudanum, na psacím stole dokument A Maids Concern a v zásuvkách Storage Key a křesadlo. Klíčem si odemkněte dveře pod schodištěm, dejte se vlevo a vstupte do dveří do další úrovně.

Jděte do místnosti vlevo, kde je páčidlo a SUD S OLEJEM (10% lucerny). Páčidlem vylomte dveře, které jsou zabarikádované bednami. Za dveřmi vpravo je na stole OLEJNIČKA. Sestupte po schodech dolů, jděte do dveří vlevo a pak vpravo. Z regálu seberte 2 křesadla a z vršku Acid Room Key a lektvar zdravého rozumu. Nakonec prozkoumejte truhlu v koutě a seberte část koule. Vyjděte do chodby a pokračujte vpravo do dveří do další úrovně.

Dostaňte se na konec a seberte laboratorní nádobu. Poté se vraťte stejnou cestou zpět.

Ve velké místnosti si klíčem odemkněte protější dveře, použijte na sud sklenici z inventáře a získáte nádobu s kyselinou. Vyjděte opět do velké místnosti a pokračujte do dveří vpravo. Použijte na sliz kyselinu a ten zmizí. Pak už jen vstupte do dveří do další úrovně.

Vyjděte po schodech nahoru a vpravo ze stolu seberte laudanum a křesadlo a z truhly vlevo 2 lektvary zdravého rozumu. Na druhé straně je SUD S OLEJEM (10% lucerny). Jděte do další místnosti a vejděte do dveří do další úrovně.

V této místnosti nic není, takže pokračujte vpravo do dveří do další úrovně.

Proběhněte na konec chodby, vyjděte po schodech a ze stolu seberte kladivo a křesadlo a ze sudu vlevo laudanum. Navíc na regálu za vašimi zády jsou lektvar zdravého rozumu a další 3 křesadla. Dveře vylomte páčidlem a dostanete se do obrovské haly. Prohledejte stoly a najdete OLEJNIČKU a 2 laudanum. Pokračujte mřížovými dveřmi na druhé straně a v úzkém průchodu vpravo seberte z regálu dláto a křesadlo a z bedny vlevo další křesadlo. Kladivo můžete rovnou spojit s dlátem a získáte kladivo a dláto. Pokračujte dál a z regálu vpravo seberte lektvar zdravého rozumu a další 3 křesadla. Poté slezte kruhovou šachtou.

Slezte až dolů, projděte několika místnostmi a vlevo seberte dokument The Cries. Vejděte do dveří do další úrovně. Ze stolu vpravo seberte dokument FUCK, FUCK, FUCK a 2 laudanum a vlevo je SUD S OLEJEM (30% lucerny). Jděte dál a dorazíte do osvětlené místnosti, kde seberte ze stolu dokument The Laudanam Experiment a křesadlo a ze země laudanum. Nyní se vracejte zpět. Rovně před vámi je díra v mříži. Doběhněte ke dveřím do další úrovně a vejděte do nich.

Jděte do dveří vpravo a z regálu seberte 2 křesadla. Držte se vpravo a brzy se dostanete ke dveřím do další úrovně, do kterých vstupte.

Ze stolu seberte dokument I'm Sorry a lektvar zdravého rozumu. Vylezte po žebřících a přesunete se do další úrovně.

Ze stolu vpravo seberte dokument Everything's gone to shit a poté vejděte do dveří do další úrovně.

Jděte vpřed a zde demo končí.

savegame

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář