Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amnesia: The Dark Descent – Secrets (demo)

Autor návodu: Michal Paclt (mitch.mp@seznam.cz)

ÚVODEM

Krátké demo k dosud nedokončenému projektu. Není na tom nic zvláštního, ani puzzle nejsou nijak nápadité.

- - - - -

Za dřevěnou stěnou je skrýš a v ní truhla a 2 křesadla. Vyjděte po schodech nahoru a pokračujte do dveří vlevo. Ze stolu seberte Shed Key. Poté jděte do dalších dveří vlevo a vzadu na psacím stole najdete dokument (bez označení). Prozkoumejte ještě zbývající místnost a z prádelníku seberte další křesadlo. Dveřmi s nápisem Exit vyjděte ven před dům.

Jděte vlevo a dorazíte ke kůlně. Odemkněte si dveře klíčem a uvnitř seberte páčidlo. Vraťte se do domu.

Jděte zpět do sklepa a páčidlem vylomte zamčené dveře. Uchopte páku a odneste ji do druhé místnosti nahoře. Z přihrádky psacího stolu vyházejte knihy, dejte do otvoru páku a zatáhněte za ni. Nedaleký regál se odklopí. Otevřte poklop, slezte dolů a ze dveří seberte dokument (bez označení). Vraťte se nahoru, kde zatím monstrum odblokuje dveře vedoucí na schody (Upstairs). Vstupte do těchto dveří.

Vyjděte nahoru a na konci chodby jděte do dveří vlevo. Najděte v regálech 3 zářivé knihy, zatáhněte za ně a ze stropu se spustí žebřík. Vylezte nahoru, odstraňte bedny a prolezte mezi prkny. V truhle jsou 2 křesadla. Všimněte si otvoru mezi prkny nad velkou bednou. Přisuňte velkou bednu, dejte na ni malou dolů na zem ještě jednu malou a poté prolezte otvorem. Na konci najdete na stole Spare Key. Podobným způsobem se vraťte zpět a jděte do předchozí úrovně.

Slezte do po žebříku do podzemí a zde demo končí.

savegame

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář