Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amnesia: The Dark Descent – Sherlock Holmes (demo)

Autor návodu: Michal Paclt (mitch.mp@seznam.cz)

ÚVODEM

Krátké demo k ne úplně tradičnímu příspěvku ze světa Amnesie, který vypráví o dobrodružství slavného detektiva.

- - - - -

V zásuvce komody najdete The Key to the Door, na psacím stole leží dokument To go for products a v přihrádce lucerna. Ve skříni vlevo najdete OIL a Alcohol. Ještě si můžete pustit GRAMoFON. Jinak si odemkněte dveře do další úrovně a vstupte do nich.

V chodbě jděte do druhých dveří vlevo a v místnosti odstraňte obraz ze zdi a zatáhněte za páku. Hoďte židli proti poškozené zdi a prolezte otvorem do sousední místnosti. Ze stolu seberte Key without Code a Crowbar with Code. Vraťte se do chodby, v inventáři spojte páčidlo s klíčem, abyste získali Key with Code, tím si odemkněte dveře do další úrovně a vstupte do nich.

Nastupte do výtahu a zatáhněte za páku.

Vpravo leží LARGE OIL POTION. Projděte na konec chodby a zatáhněte za páku. Octnete se v místnosti bez dveří. Klikněte na pravou horní část klavíru a poté odstraňte obraz ze stěny a zatáhněte za páku. Proběhněte na konec chodby a opět se octnete v další místnosti. Klikněte na stěnu vlevo vedle skříně, vyjděte do chodby a zatáhněte za páku vlevo. Proběhněte na konec chodby a poté vstupte do dveří, které vedou do skladiště, čímž toto demo zakončíte.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář