Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amnesia: The Dark Descent – Sudden Fear

Autor návodu-Michal Paclt  (mitch.mp@seznam.cz)

ÚVODEM

Velice krátké ale docela zábavné a atmosférické DLC ke hře Amnesia: The Dark Descent. Podaří se vám nakonec probudit se z noční můry?

STATISTIKY

předmět v inventáři – 5

dokument – 1

olejnička – 6

křesadlo – 3

laudanum – 1

lektvar zdravého rozumu – 1

Bridge

Už od začátku máte v inventáři lucernu. Problém je, že je v ní málo oleje, takže budete muset nějaký najít. Po vaši pravé straně jsou 2 komody – v první je laudanum a křesadlo a v druhé OLEJNIČKA. Vstupte do dveří vpravo a vzadu na stole leží lektvar zdravého rozumu. Vlevo na konci je další stůl a na něm OLEJNIČKA a 2 křesadla. Vyjděte z místnosti a vstupte do dalších dveří vpravo. Ve studni leží Bridge Key a v železné skříni je další OLEJNIČKA. Vyjděte z místnosti a jděte skrz děravou mříž k mostu. Kovanou bránu odemkněte klíčem a přejděte přes most na druhou stranu. Dejte se vlevo a ze stolu seberte ještě jednu OLEJNIČKU. Projděte na konec chodby a vstupte do dveří do další úrovně.

Castle

Pod schody je vchod do malé místnosti s hořícím krbem, kde leží na stole OLEJNIČKA. Nadzvedněte kryt kláves u piana a seberte dokument It's a Habit. Vraťte se do haly a vyjděte po schodech nahoru. Vejděte do dveří vlevo a z komody seberte další OLEJNIČKU. Vraťte se do chodby a pokračujte po ochoze. Vpravo po dalším schodišti sejděte dolů. Na stole leží zrezivělý klíč. Tím si odemkněte nedaleké dveře a v malé komoře seberte ze stolu Castle Key. Vyjděte zpět po schodech nahoru, klíčem si odemkněte dveře do další úrovně vpravo a vstupte do nich.

Nightmare

Projděte dlouhou chodbou dokud se neoctnete v červeně osvětlených místnostech. Na konci jsou dvoje dveře. Jděte do těch rovně a vzadu v místnosti seberte ze stolu Key. Vraťte se zpět a – to je konec hry.

Uložené pozice

Čeština

Recenze

Videoukázka

Obal na cd(dvd)

screenshot

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář