Jdi na obsah Jdi na menu
 

Amnesia: The Dark Descent – The Terrifying Mansion (demo)

Autor návodu: Michal Paclt (mitch.mp@seznam.cz)

ÚVODEM

Jděte prozkoumat zdroj hluku. Odklopte stěnu u skříně (jsou to skryté dveře) a vydejte se do sklepení. Utíkejte před monstrem, které vás však chytí a srazí na zem.

Probouzíte se ve vězeňské kobce. Odstraňte cihly ze stěny a odhalíte tak vchod do tunelu. Prolezte na konec a klikněte na východ

Na stole před vámi leží dokument Exhausted a v zásuvce psacího stolu jsou 2 křesadla. Vyjdete do vězeňské chodby. Ta je čtvercového tvaru. Když prohledáte důkladně všechny cely, můžete najít v kbelících celkem 8 křesadel. Na druhé straně než jste vyšli jsou mřížové dveře zamčené na visací zámek. Přineste si sem z místnosti, kde jste začínali, pár bedniček a proskočte mříží nahoře, kde je díra. Na rozcestí jděte vlevo po schodech nahoru a vstupte do prvních dveří vpravo. Z rýsovacího prkna seberte Laboratory Key a chvíli si počkejte, než se vám dveře opět odemknout. O kousek dál v chodbě vejděte do dveří vlevo, za kterými jsou k sebrání dokument Lost, OLEJNIČKA a 2 křesadla. Vraťte se na rozcestí a nyní jděte po schodech dolů. Na rozcestí zahněte vlevo a za dveřmi vpravo najdete v truhle OLEJNIČKU a 2 křesadla. Na příští křižovatce jděte vpravo. Dveře na konci si odemkněte klíčem a v místnosti seberte Study Key a laudanum a z komody vpravo OLEJNIČKU a 2 křesadla. Vraťte se do chodby a běžte stále rovně. Dveře na konci si odemkněte klíčem a v místnosti seberte páčidlo a dokument Joseph's Diary (First Part) – Experiment a ze zásuvek další 2 křesadla. Nyní jděte zpět po schodech nahoru, dejte se vlevo a dveře vlevo si vylomte páčidlem. Vlevo seberte ze stolu lucernu a ze zásuvky VELKOU OLEJNIČKU, vpředu najdete dokument For Next Guard, vpravo na polici křesadlo a nakonec prohledejte kout se sudy a bednami a najdete Warehouse Key. Jděte opět na rozcestí, nyní se dejte po schodech vlevo nahoru, dveře na konci chodby si odemkněte klíčem z inventáře a vstupte do nich.

Chvíli počkejte a poté se hra ukončí.

savegame

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář