Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fallout 3

21. 11. 2010

TOPlist

Fallout 3
2.listopadu 2008 Autor návodu-Standa Madukas
Postapokalyptické RPG Fallout 3 je kvalitní a zajímavou hrou.Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy.V pozdějším věku dostanete první zbraně a menu vašich dovedností.Těch je 14 a můžete si zvolit 3 z nich,které rostou rychlejším tempem než ostatní.Budete moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby,v reálném čase při pohledu z vlastních očí nebo po zapauzování hry a klidném zaměření cíle.Tato varianta bude dostupná jen když máte nějaké akční body.Jakmile je vyčerpáte,půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat,než se vám akční body systému znovu nabijí.Maximálním dosažitelným levelem je dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál.Fallout 3 má vše ,co má kvalitní hra mít-scénář,hratelnost,grafiku i ovládání.
Vault
Nejdříve se podívejte na skvělou animaci a pak už se ocitnete v reálu na porodním sále.Zrovna vás vaše matka porodila a vy se poprvé rozhlížíte po světě.Vyberte si jméno a pak také podobu jak chcete vypadat.Nastavit jde téměř vše.Poté se ocitnete o rok vepředu.Poprvé žvatláte a váš tátaObrazek z vás má opravdovou radost a tak až v místnosti zůstanete sami ,tak vyjděte z ohrádky a jděte vlevo k bedně u které leží knížka.Jsou tu atributy,které si můžete vylepšit.Máte sice jen pár bodů,ale začátky jsou vždy dost těžké.Poté se objeví táta.Následujte ho až na chodbu.Je tu další časová smyčka ,je vám 9 let a koná se oslava vašich narozenin.Promluvte s Amatou,dostanete od ní dárek.Pak si promluvte se starou p.Palmerovou.Dá vám sladký bochánek.Promluvte se Stanleyem u baru,dá vám baseballovou čepici.Pak přijde otec a řekne vám,že vás v reaktoru očekává Jonáš.Promluvte si ještě s nově příchozí Beatricií a pak jděte ke dveřím,kde vás očekává otec.Dejte se chodbou,po schodech dolů až k Jonášovi.Promluvte s ním.Po chvilce přijde otec,dá vám vzduchovku a vy si zastřílejte na terče před vámi a pak zabijte i velkého švába.Poté si stoupněte k otci,Jonáš vás vyfotí a vy se ocitnete po dalších šesti letech v otcově ordinaci.Promluvte s ním,pošle vás na test pracovních předpokladů.Jděte na chodbu a směřujte do místnosti Classroom,kde si promluvte s učitelem Brotchem.Sedněte si za stůl,vyslechněte co říká Brotch a pak odpovězte na všechny otázky.Výběr odpovědí je na vás,v tuto chvíli není nijak podstatný.Poté až test skončí,tak si běžte promluvit s Brotchem a až se vám objeví tabulka/viz obrázek/Obrazektak si z nabídky vyberte to co chcete vylepšit.Vyjděte ven ze třídy...........o tři roky později.Promluvte si s Amatou,řekne vám,že váš otec opustil Vault a že Jonáš je mrtvý.Vy musíte zmizet také.Amata vám dá pistoli a vlásenku.Vyběhněte do chodby,strážce napadne houf švábů.Utíkejte doleva,objeví se Butch a poprosí vás o pomoc.Jeho matku napadli také švábi,takže je zabijte.Butch vám z vděčnosti dá bundu.Vyjděte opět do chodby a směřujte směrem,kde jsou ukazatele s nápisem Atrium.Vyběhněte nahoru po schodech.Strážník Gomez vás pustí dál a pak v další části jděte směr Admin.Uvidíte jak vyslýchají Amatu/dokonce jí vyslýchá její vlastní otec/Amatě se podaří utéct.Zabijte jednoho z mužů a pak si promluvte se Správcem,Amatiným otcem.
Obrazek
 
Nebude se s vámi chtít moc vybavovat,takže utíkejte za Amatou a pak jděte ke dveřím naproti/viz obrázek/
Obrazek
Budete je muset otevřít vlásenkou.je to jednoduché.Klikejte na směrovou klávesu vpravo tak dlouho až se dveře otevřou.Nesmí se vám však zlomit vlásenka.Až se dveře otevřou tak vejděte do kanceláře Správce a jděte k počítači.Heslo k počítači neznáte,vraťte se do chodby,prohledejte mrtvého Jonáše a přečtěte si vzkaz od táty.Zabijte dva strážné a vezměte si co potřebujete.Jděte za Správcem,Amatiným otcem a řekněte mu,že Amata stojí při vás a důvěřuje vám.Její otec vám dá kód od počítače.Vraťte se zpět do místnosti s počítačem a použijte heslo od Správce.Uvidíte jak se v místnosti zvedne poklop a objeví se tunel,který vede z Vaultu ven/viz obrázek/
Obrazek
Projděte tunelem až k panelu,který ovládá kruhové dveře.Spustí se poplach,postřílejte dva strážce a pak si promluvte s Amatou.Před odchodem z Vaultu si můžete upravit co potřebujete a poté opusťte Vault.
Pustina
Jděte vpřed,nastavte si schopnosti dle toho co vám vyhovuje a jděte až k místu,kde je robot/viz obrázek/
Obrazek
Promluvte si ještě s obchodníkem Crowem a pak projděte za robotem do Megatuny.Promluvte si s šerifem Lucasem Simmmsem.Vyptejte se ho na bar,kliniku a dealera zbraní.Pak si ještě promluvte o Megatuně a nakonec o bombě.Řekněte mu,že jí zneškodníte,dostanete od něj pak za to 100 zátek.Po rozhovoru se šerifem jděte doprava,dojdete ke dveřím,kde se nachází čistička odpadních vod.Promluvte si s Walterem,řekněte mu,že opravíte praskliny na potrubí/jsou tři/s tím,že nevíte ,kde ve městě praskliny na potrubí jsou.Řekne vám,že vás otec byl viděn v baru.Jděte ven a směřujte podle kompasové značky k Moriartyho nálevně/viz obrázek/
Obrazek
Před barem si promluvte s Moriartym,řekne vám zajímavé informace o otci a o vás.Vejděte do baru,promluvte si s prostitutkou Novou.Pak jděte kousek za ní,sedí tu Burke,který vám dá nabídku-vyhodit Megatunu do povětří.Já zvolil opačnou cestu,takže jsem s díky odmítnul.Jděte k baru a promluvte si s barmanem Gobem.Je to Ghůl,živoucí zombie.Pak projděte za bar do zadní místnosti,kde sedí Moriarty.Opět s ním promluvte,tentokrát však informace o vašem otci vás už bude stát 300 zátek.Pokud však najdete Silvera,který dluží Moriartymu peníze, tak vám informaci poskytne jako protislužbu.
pokračování někdy příště....
Uložené pozice
Čeština
Demo
Recenze
Videoukázka
Obal
 

Náhledy fotografií ze složky Fallout 3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hra

(Marek, 28. 12. 2008 14:50)

na odkrytie mapy jesto perk !!! tomuto som nepochopil :) Ja mam len lvl 10 a teraz mam nieco spravit v tom labaku kde moj otec experimentoval a je to tam totalne plne mutantami. Mohli by ste mi niekto povedat co je lepsia zbran ako combat shotgun,lebo nic lepsie zatial nemam ...A nejaku zaujmavu lokaciu kam ist pls

mapa-power armor...

(malachi, 28. 12. 2008 13:35)

na odkrytie mapy jesto perk !!! keď si ho dáš ukáže ti všetky lokácie! a Marek skús ísť chvíľu po hlavnej dejovej línii a dostaneš sa aj k power armoru :)))a Pakawa ako sa ti podarilo prejsť 80% mapy dôkladne a si len na 18lvl??? ja som na 29lvl a mám prejdenú tak polovicu mapy !

Vaulty

(Pakawa, 25. 12. 2008 13:03)

jediný vaulty jaký sem zatím nešel je 101 ke začínaš pak 106 který je severozápadně od 101 a 92 která je severovýchoně skoro u okraje mapy. další jsem zatím nenašel.
taky by mě zajímalo jak se dostanu Raven Rock nebo tak nějak. na mapě je to SZ uplně v rohu.
PS: molh by prosím někdo poslat odkaz kde by byla projitá celá mapa se všemi lokacemi ??? díky předem

vault

(Marek, 25. 12. 2008 11:53)

Caute nevie mi niekto povedat kde sa nachadzaju vaulty??? nasiel som iba 106 kde ziju velmi divny ludia je to strasidelne, ale zevraj potrebujem hlavne 112 na power armor a ak nie tak kto mi da to povolenie?

pomoc

(Pakawa, 24. 12. 2008 22:22)

Rád bych ti pomohl ale sám jsem tam jěště nedošel. Víš snažím se to procházet důkladně. Už jsem na 18 lvl ale mám za sebou tak 80% mapy takže jestli ty už si v pravém dolním rohu mapy tak tam jsem jěště nedorazil.
PS: kde je ta čistička vod o které se tady mluví ???

Prime robot

(Odanek, 24. 12. 2008 14:38)

Mam problem nevim co mam delat kdyz tam mam toho velkyho robota jsou tam laserove steny a nevim jak je vypnout

save

(Pakawa, 23. 12. 2008 1:45)

nebud lama a zahraj si to je to skvělá hra a nevíš o co přijdeš

pls help

(lamy, 21. 12. 2008 22:30)

poslete nekdo save z finalni lokace, abych to nemusel cele hrat, dik! :o)

Čistička vod

(Astafas, 21. 12. 2008 16:43)

zdarec lidi ja bych potreboval heslo v ty cisticce

díki moc Romain...

(malachi, 17. 12. 2008 0:14)

funguje to !!! hneď je to o inom :))) hah a karma mi nerobí problém som spasiteľ pustiny :)))

levelovanie nad 20

(Romain, 16. 12. 2008 20:10)

tu máte link na levely do 30 a 40 len upozorňujem že musíte mať dobrú karmu- odskúšané
http://razetheworld.com/forum/topic.php?id=1939

20 level ???

(malachi, 15. 12. 2008 22:48)

naozaj sa nedá dostať dalej ako na 20 level????? ešte som prešiel len 1/4 z mapy a už mám 20 úroveň-bez cheatov!!! mám rád fallouty ale toto ma trochu -dosť znechutilo! nieto nejaký patch???

Fallout 3

(Jenda, 15. 12. 2008 14:37)

Zdravim...nevite pls jaky je heslo ke spusteni cisticky??

Zimmer a robot

(Panda, 14. 12. 2008 17:51)

Ahoj, zkoušel jsem Zimmera hrát několikrát a asi nejlepší řešení je následující:
Čmuchal jsem všude možně, až mi nějací ghůlové v Undergroundu dali info. Díky tomu jsem se dostal ke jménu Pinkerton, který prý žije v přídi lodi. Pak se mi objevila ženská (v baru v Rivet City), která mi nabídla, ať Zimmerovi zalžu a dala mi součástku z robota. Zatím jsem od Pinkertona (musí se tam dveřma pod vodou, je cesta i z břehu, ale nevím, kdy se objevila) vyrazil všechno možné včetně fotek robota před a po. Pak jsem varoval robota (je to místní šéf ochranky), ten mě odměnil a pak jsem šel za Zimmerem a ten mi dal pár zátek a odešel. Všichni pak byli spokojení, včetně mě (zvýšená karma, dáreček a zátky).

to Pri3st

(Enclave, 14. 12. 2008 12:06)

Mě prostě jen vždycky naštve když vidím, jak spousty lidí žebrají o radu po fórech, než aby se trošku snažili něco vyřešit sami. O tom přece RPG hry jsou ne? O přemýšlení a řešení úkolů VLASTNÍ HLAVOU. Podle mě je to na nich to nejlepší. Přiznám se, že Vault 112 mi dal hodně zabrat. Co se té Rodiny týče, tak já ji našel na Meresti Trainyard (v podzemí), nevím jak se ta lokace jmenuje v češtině, ale je to přesně na sever z Megatonu, přes 4 čtverce na mapě. Bratrstvo má základnu v The Citadel (opět nevím jak v češtině), tady je mapka (jihovýchodní roh mapy) http://img90.imageshack.us/img90/5030/citadelda2.jpg - to abyste neřekli že jsem svině :)

Bratrstvo

(Magnetic, 13. 12. 2008 10:06)

Prosim vas nemohl by mi nekdo poradit kde ma zakladnu bratrstvo ? nasel jsem jen vyhnance od nich ale ty mi s energozbroji nijak nepomuzou..

Pro PRI3st(rodina)

(SeFF, 12. 12. 2008 16:35)

Rodinu najděš na Stanici severozápadní seneca. Jakmile tam vstoupíš, je tam ghul a dělá tam tvrdý jet:) . Můžeš se ho zeptat na rodinu a nebo se ho ptát nemusíš a stačí dojít ke kanálu(jsou u něj barely->radiaktivita). Potom už stačí projít podzemí(pozor je tam mnoho pastí(hlavně granáty na provázku). Doporučuji mít dobré řečnické schopnosti(já byl dobrý řečník a nemusel jsem ani jednou vystřelit). Snad si to pochopil.

Dohráno

(SeFF, 12. 12. 2008 16:27)

Fallout 3 se mi obravdu líbil. S češtinou samozhřejmě. Akorát mě mrzí, že hlavní příběh je hodně krátký. Pokud bude mít někdo problém s nějakým Questem kloidně tu napište.

Hovada! (Enclave) - reakce

(PRI3st, 12. 12. 2008 11:37)

Nejdřív bych rád řekl, že obdivuju, co všechno jsi zvládl bez návodu a navíc v angličtině! (wow ;]) A teď k věci. Já mám například problém s nalezením rodiny a kdybych tu našel odpověď, tak by mi to rozhodně zážitek ze hry nezkazilo. Jsem tak trochu perfekcionista, takže mi tenhle nesplněný quest vadí čím dál víc. Co se mě týká, ať si každý hraje jak chce. ;) Musel jsem to sem napsat, i když věřím, že každý rozumný člověk si o tvém příspěvku myslí něco podobného.

Hovada!

(Enclave, 10. 12. 2008 21:54)

OMFG lidi na co návod? Akorát si zkazíte zážitek. Podle vašich příspěvků jsem bez návodu zvládl všechno co vy ne (Vault 112, používání Power Armoru, Statesman Hotel, Android...), a to hraju v angličtině! A návod? K čemu? Je tolik možností jak tohle dohrát...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »