Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fallout 3

21. 11. 2010

TOPlist

Fallout 3
2.listopadu 2008 Autor návodu-Standa Madukas
Postapokalyptické RPG Fallout 3 je kvalitní a zajímavou hrou.Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy.V pozdějším věku dostanete první zbraně a menu vašich dovedností.Těch je 14 a můžete si zvolit 3 z nich,které rostou rychlejším tempem než ostatní.Budete moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby,v reálném čase při pohledu z vlastních očí nebo po zapauzování hry a klidném zaměření cíle.Tato varianta bude dostupná jen když máte nějaké akční body.Jakmile je vyčerpáte,půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat,než se vám akční body systému znovu nabijí.Maximálním dosažitelným levelem je dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál.Fallout 3 má vše ,co má kvalitní hra mít-scénář,hratelnost,grafiku i ovládání.
Vault
Nejdříve se podívejte na skvělou animaci a pak už se ocitnete v reálu na porodním sále.Zrovna vás vaše matka porodila a vy se poprvé rozhlížíte po světě.Vyberte si jméno a pak také podobu jak chcete vypadat.Nastavit jde téměř vše.Poté se ocitnete o rok vepředu.Poprvé žvatláte a váš tátaObrazek z vás má opravdovou radost a tak až v místnosti zůstanete sami ,tak vyjděte z ohrádky a jděte vlevo k bedně u které leží knížka.Jsou tu atributy,které si můžete vylepšit.Máte sice jen pár bodů,ale začátky jsou vždy dost těžké.Poté se objeví táta.Následujte ho až na chodbu.Je tu další časová smyčka ,je vám 9 let a koná se oslava vašich narozenin.Promluvte s Amatou,dostanete od ní dárek.Pak si promluvte se starou p.Palmerovou.Dá vám sladký bochánek.Promluvte se Stanleyem u baru,dá vám baseballovou čepici.Pak přijde otec a řekne vám,že vás v reaktoru očekává Jonáš.Promluvte si ještě s nově příchozí Beatricií a pak jděte ke dveřím,kde vás očekává otec.Dejte se chodbou,po schodech dolů až k Jonášovi.Promluvte s ním.Po chvilce přijde otec,dá vám vzduchovku a vy si zastřílejte na terče před vámi a pak zabijte i velkého švába.Poté si stoupněte k otci,Jonáš vás vyfotí a vy se ocitnete po dalších šesti letech v otcově ordinaci.Promluvte s ním,pošle vás na test pracovních předpokladů.Jděte na chodbu a směřujte do místnosti Classroom,kde si promluvte s učitelem Brotchem.Sedněte si za stůl,vyslechněte co říká Brotch a pak odpovězte na všechny otázky.Výběr odpovědí je na vás,v tuto chvíli není nijak podstatný.Poté až test skončí,tak si běžte promluvit s Brotchem a až se vám objeví tabulka/viz obrázek/Obrazektak si z nabídky vyberte to co chcete vylepšit.Vyjděte ven ze třídy...........o tři roky později.Promluvte si s Amatou,řekne vám,že váš otec opustil Vault a že Jonáš je mrtvý.Vy musíte zmizet také.Amata vám dá pistoli a vlásenku.Vyběhněte do chodby,strážce napadne houf švábů.Utíkejte doleva,objeví se Butch a poprosí vás o pomoc.Jeho matku napadli také švábi,takže je zabijte.Butch vám z vděčnosti dá bundu.Vyjděte opět do chodby a směřujte směrem,kde jsou ukazatele s nápisem Atrium.Vyběhněte nahoru po schodech.Strážník Gomez vás pustí dál a pak v další části jděte směr Admin.Uvidíte jak vyslýchají Amatu/dokonce jí vyslýchá její vlastní otec/Amatě se podaří utéct.Zabijte jednoho z mužů a pak si promluvte se Správcem,Amatiným otcem.
Obrazek
 
Nebude se s vámi chtít moc vybavovat,takže utíkejte za Amatou a pak jděte ke dveřím naproti/viz obrázek/
Obrazek
Budete je muset otevřít vlásenkou.je to jednoduché.Klikejte na směrovou klávesu vpravo tak dlouho až se dveře otevřou.Nesmí se vám však zlomit vlásenka.Až se dveře otevřou tak vejděte do kanceláře Správce a jděte k počítači.Heslo k počítači neznáte,vraťte se do chodby,prohledejte mrtvého Jonáše a přečtěte si vzkaz od táty.Zabijte dva strážné a vezměte si co potřebujete.Jděte za Správcem,Amatiným otcem a řekněte mu,že Amata stojí při vás a důvěřuje vám.Její otec vám dá kód od počítače.Vraťte se zpět do místnosti s počítačem a použijte heslo od Správce.Uvidíte jak se v místnosti zvedne poklop a objeví se tunel,který vede z Vaultu ven/viz obrázek/
Obrazek
Projděte tunelem až k panelu,který ovládá kruhové dveře.Spustí se poplach,postřílejte dva strážce a pak si promluvte s Amatou.Před odchodem z Vaultu si můžete upravit co potřebujete a poté opusťte Vault.
Pustina
Jděte vpřed,nastavte si schopnosti dle toho co vám vyhovuje a jděte až k místu,kde je robot/viz obrázek/
Obrazek
Promluvte si ještě s obchodníkem Crowem a pak projděte za robotem do Megatuny.Promluvte si s šerifem Lucasem Simmmsem.Vyptejte se ho na bar,kliniku a dealera zbraní.Pak si ještě promluvte o Megatuně a nakonec o bombě.Řekněte mu,že jí zneškodníte,dostanete od něj pak za to 100 zátek.Po rozhovoru se šerifem jděte doprava,dojdete ke dveřím,kde se nachází čistička odpadních vod.Promluvte si s Walterem,řekněte mu,že opravíte praskliny na potrubí/jsou tři/s tím,že nevíte ,kde ve městě praskliny na potrubí jsou.Řekne vám,že vás otec byl viděn v baru.Jděte ven a směřujte podle kompasové značky k Moriartyho nálevně/viz obrázek/
Obrazek
Před barem si promluvte s Moriartym,řekne vám zajímavé informace o otci a o vás.Vejděte do baru,promluvte si s prostitutkou Novou.Pak jděte kousek za ní,sedí tu Burke,který vám dá nabídku-vyhodit Megatunu do povětří.Já zvolil opačnou cestu,takže jsem s díky odmítnul.Jděte k baru a promluvte si s barmanem Gobem.Je to Ghůl,živoucí zombie.Pak projděte za bar do zadní místnosti,kde sedí Moriarty.Opět s ním promluvte,tentokrát však informace o vašem otci vás už bude stát 300 zátek.Pokud však najdete Silvera,který dluží Moriartymu peníze, tak vám informaci poskytne jako protislužbu.
pokračování někdy příště....
Uložené pozice
Čeština
Demo
Recenze
Videoukázka
Obal
 

Náhledy fotografií ze složky Fallout 3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ufo

(jirka, 23. 7. 2019 19:11)

ahoj lidi, nevíte prosím kudy se dostat v mimozemské lodi zpátky na můstek od paprsku smrti?

Lyons

(XDX, 17. 12. 2010 22:41)

Nevi nekdo nebo spis rekne mi nekdo jak se mam dostat do citadely

Re: Lyons

(Prof, 12. 1. 2012 15:33)

Jo, to by me taky docela zajimalo..:D

A navrch mi neni jasny, jak je to s tema patchema, abych mohl mit lvl 20+. Stahnul jsem tri: The Pitt, Operation: Anchorage a Broken Steel, spousteci soubor byl jen v The Pitt, instalace probehla v poradku, ale nijak se to zatim neprojevuje. Co s tema druhyma dvema, to netusim, spousteci soubor zadny.

Re: Re: Lyons

(Prof, 12. 1. 2012 15:37)

Ha, ze by cistym zkopirovanim do slozky Data?

Lokace

(Sidzej, 7. 8. 2010 12:09)

ufo najdeš pobliš GREENER PASTURES DISPOSAL SITE je tam akorad zbran a naboje do ni ale ta zbran je hodně učina.Nevyte někdo jak se dostanu do těch velkych dveři v tom munyčaku co je v NATIONAL GUARD DEPOD

ufo

(korbitch, 13. 5. 2010 3:23)

kde najdu to podělaný ufo?už ho hledám 2hodiny!

Level 20 a víc

(Meat, 12. 1. 2010 14:38)

Čau lidi, ve FO3 stojim už pěkně dlouho na 20 levlu a xp už nepřibývaj.odhalenou mám jen teprve asi 1/3 mapy.nevíte co mám udělat pro to abych mohl mít větší levely?
PS: Mám PS3 takže kdyžtak návod na to,ne na compa.
Kdyžtak pište na mail pipa.lukas@seznam.cz
moc díky

pomoc cisticka

(Michal, 21. 11. 2009 7:02)

cau lidi seknul sem se u mise s tim velkym robotem pesti svobody, a jak vyjdu z Citadely tak se robot sekne a stoji a na moste je nake energeticke pole ale nevim jak to znicit nebo co s tim, a ukol se jmenuje BĚŽ ZA PĚSTÍ SVOBODY NA JEJÍ CESTĚ K ČISTIČCE, poraďte někdo, diky moc. Michal.wolny@seznam.cz

sewa

(Speler, 1. 11. 2009 10:12)

caute potreboval by som poradit ze kde najdem stareho LYONSA aby som mohol pouzivat energo zbroj

:OOOO

(alfyn, 10. 10. 2009 16:12)

no v misi oáza je mluvící strom fakt něco zajímavýho

:-------------q

(alffyn, 9. 10. 2009 19:00)

poradíte prosím po úkolu velké nesnáze v Big Townu jak mám opravit ty roboty vubec je na šroťáku nemůžu najít už jsem je zkoušel postřílet ale to je nuda a když udělám minový pole všichni obyvatele my chtějí pomoct mutant tam hodí granát a všichni jsou mrtvý ja chci zkusit roboty PLZ PORAĎTE!!!

jak zvýšit level

(Duran, 9. 8. 2009 21:14)

Ahoj Falouťaci. Nějak jsem to nepochopil jak si můžu zvýšit level na víc jak 20. Načetl jsem si odkaz co jsem našel dole, ale anglicky neumím, takže nevím co a jak. Můžete mi polopatě poradit, nebo napsal přímý link na to jak si zvednout level víc než je 20? díky za odpovědi.

"vlnovka"

(Erendil, 1. 7. 2009 3:47)

ty ses debil... vlnovka je asi klavesa nad tabem, jinak taky ve vetsine aplikaci prikazovy radek... kam jinam bys taky ty kody chtel strkat, co??

cheats

(Víťa, 29. 6. 2009 22:50)

Ahoj. Chci se zeptat, jak se zadávají ty kódy. Hru už jsem několikrát dohrál, tak teď si chci užít trochu srandy. Všude píší o stisknutí klávesy jakési vlnovky...já mám ale notebook a takovou klávesu nemůžu najít. Nicméně nemůžu ji najít ani na normální klávesnici. Nemohli byste mi napsat, jak přesně mám zadávat ty kódy? Mám Notebook Fujistu Siemens Amilo Xi 2428. Klávesku "vlnovka" tu nemůžu najít a zkoušel jsem všechno.

G.E.C.K editor

(Evilmonkey, 14. 5. 2009 16:52)

pls lidi nevíte někdo jak uložit vyrobené plig-iny a modifikace vytvořené v tomhle programu?vždycky to uložim a můžu to zase otevřít ale počítač a hra mi nic neukážou... štve mně to chtěl bych mit vlastni plug-in na dmg a na tak-aby byla hra těžší :D kdybyste věděli tak napiště na icq: 282706976

zbroj

(softik, 9. 5. 2009 19:58)

pls nevite kde presne se naucim energozbroj ja to nemuzu najit

Kdo pomůže??

(Stanly, 24. 4. 2009 15:38)

Koupil jsem si robota seržu a po jedné debatě mi prostě zmizel před očima.Nemám CZ,tak nevím co jsem mu řekl,ale dá se někde najít,nebo je navždy zracen??!!!

Power Armor T-51 ...

(malachi, 9. 4. 2009 19:52)

skus si stiahnuť nejaké mody z fan stránok -tam sa nájde hočo:)))

Power Armor T-51

(Michal, 1. 4. 2009 16:30)

neviete niekto de a ako zozeniem power armor t-51 to je ten co nosilo bratstvo vo fallout1 ten chcem:D

G:E:C:K....editor...

(malachi, 11. 3. 2009 9:57)

alebo si stiahni editor GECK a tam sa tiež dá upraviť levelovanie nad 20...


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »