Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fallout 3

21. 11. 2010

TOPlist

Fallout 3
2.listopadu 2008 Autor návodu-Standa Madukas
Postapokalyptické RPG Fallout 3 je kvalitní a zajímavou hrou.Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy.V pozdějším věku dostanete první zbraně a menu vašich dovedností.Těch je 14 a můžete si zvolit 3 z nich,které rostou rychlejším tempem než ostatní.Budete moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby,v reálném čase při pohledu z vlastních očí nebo po zapauzování hry a klidném zaměření cíle.Tato varianta bude dostupná jen když máte nějaké akční body.Jakmile je vyčerpáte,půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat,než se vám akční body systému znovu nabijí.Maximálním dosažitelným levelem je dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál.Fallout 3 má vše ,co má kvalitní hra mít-scénář,hratelnost,grafiku i ovládání.
Vault
Nejdříve se podívejte na skvělou animaci a pak už se ocitnete v reálu na porodním sále.Zrovna vás vaše matka porodila a vy se poprvé rozhlížíte po světě.Vyberte si jméno a pak také podobu jak chcete vypadat.Nastavit jde téměř vše.Poté se ocitnete o rok vepředu.Poprvé žvatláte a váš tátaObrazek z vás má opravdovou radost a tak až v místnosti zůstanete sami ,tak vyjděte z ohrádky a jděte vlevo k bedně u které leží knížka.Jsou tu atributy,které si můžete vylepšit.Máte sice jen pár bodů,ale začátky jsou vždy dost těžké.Poté se objeví táta.Následujte ho až na chodbu.Je tu další časová smyčka ,je vám 9 let a koná se oslava vašich narozenin.Promluvte s Amatou,dostanete od ní dárek.Pak si promluvte se starou p.Palmerovou.Dá vám sladký bochánek.Promluvte se Stanleyem u baru,dá vám baseballovou čepici.Pak přijde otec a řekne vám,že vás v reaktoru očekává Jonáš.Promluvte si ještě s nově příchozí Beatricií a pak jděte ke dveřím,kde vás očekává otec.Dejte se chodbou,po schodech dolů až k Jonášovi.Promluvte s ním.Po chvilce přijde otec,dá vám vzduchovku a vy si zastřílejte na terče před vámi a pak zabijte i velkého švába.Poté si stoupněte k otci,Jonáš vás vyfotí a vy se ocitnete po dalších šesti letech v otcově ordinaci.Promluvte s ním,pošle vás na test pracovních předpokladů.Jděte na chodbu a směřujte do místnosti Classroom,kde si promluvte s učitelem Brotchem.Sedněte si za stůl,vyslechněte co říká Brotch a pak odpovězte na všechny otázky.Výběr odpovědí je na vás,v tuto chvíli není nijak podstatný.Poté až test skončí,tak si běžte promluvit s Brotchem a až se vám objeví tabulka/viz obrázek/Obrazektak si z nabídky vyberte to co chcete vylepšit.Vyjděte ven ze třídy...........o tři roky později.Promluvte si s Amatou,řekne vám,že váš otec opustil Vault a že Jonáš je mrtvý.Vy musíte zmizet také.Amata vám dá pistoli a vlásenku.Vyběhněte do chodby,strážce napadne houf švábů.Utíkejte doleva,objeví se Butch a poprosí vás o pomoc.Jeho matku napadli také švábi,takže je zabijte.Butch vám z vděčnosti dá bundu.Vyjděte opět do chodby a směřujte směrem,kde jsou ukazatele s nápisem Atrium.Vyběhněte nahoru po schodech.Strážník Gomez vás pustí dál a pak v další části jděte směr Admin.Uvidíte jak vyslýchají Amatu/dokonce jí vyslýchá její vlastní otec/Amatě se podaří utéct.Zabijte jednoho z mužů a pak si promluvte se Správcem,Amatiným otcem.
Obrazek
 
Nebude se s vámi chtít moc vybavovat,takže utíkejte za Amatou a pak jděte ke dveřím naproti/viz obrázek/
Obrazek
Budete je muset otevřít vlásenkou.je to jednoduché.Klikejte na směrovou klávesu vpravo tak dlouho až se dveře otevřou.Nesmí se vám však zlomit vlásenka.Až se dveře otevřou tak vejděte do kanceláře Správce a jděte k počítači.Heslo k počítači neznáte,vraťte se do chodby,prohledejte mrtvého Jonáše a přečtěte si vzkaz od táty.Zabijte dva strážné a vezměte si co potřebujete.Jděte za Správcem,Amatiným otcem a řekněte mu,že Amata stojí při vás a důvěřuje vám.Její otec vám dá kód od počítače.Vraťte se zpět do místnosti s počítačem a použijte heslo od Správce.Uvidíte jak se v místnosti zvedne poklop a objeví se tunel,který vede z Vaultu ven/viz obrázek/
Obrazek
Projděte tunelem až k panelu,který ovládá kruhové dveře.Spustí se poplach,postřílejte dva strážce a pak si promluvte s Amatou.Před odchodem z Vaultu si můžete upravit co potřebujete a poté opusťte Vault.
Pustina
Jděte vpřed,nastavte si schopnosti dle toho co vám vyhovuje a jděte až k místu,kde je robot/viz obrázek/
Obrazek
Promluvte si ještě s obchodníkem Crowem a pak projděte za robotem do Megatuny.Promluvte si s šerifem Lucasem Simmmsem.Vyptejte se ho na bar,kliniku a dealera zbraní.Pak si ještě promluvte o Megatuně a nakonec o bombě.Řekněte mu,že jí zneškodníte,dostanete od něj pak za to 100 zátek.Po rozhovoru se šerifem jděte doprava,dojdete ke dveřím,kde se nachází čistička odpadních vod.Promluvte si s Walterem,řekněte mu,že opravíte praskliny na potrubí/jsou tři/s tím,že nevíte ,kde ve městě praskliny na potrubí jsou.Řekne vám,že vás otec byl viděn v baru.Jděte ven a směřujte podle kompasové značky k Moriartyho nálevně/viz obrázek/
Obrazek
Před barem si promluvte s Moriartym,řekne vám zajímavé informace o otci a o vás.Vejděte do baru,promluvte si s prostitutkou Novou.Pak jděte kousek za ní,sedí tu Burke,který vám dá nabídku-vyhodit Megatunu do povětří.Já zvolil opačnou cestu,takže jsem s díky odmítnul.Jděte k baru a promluvte si s barmanem Gobem.Je to Ghůl,živoucí zombie.Pak projděte za bar do zadní místnosti,kde sedí Moriarty.Opět s ním promluvte,tentokrát však informace o vašem otci vás už bude stát 300 zátek.Pokud však najdete Silvera,který dluží Moriartymu peníze, tak vám informaci poskytne jako protislužbu.
pokračování někdy příště....
Uložené pozice
Čeština
Demo
Recenze
Videoukázka
Obal
 

Náhledy fotografií ze složky Fallout 3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tempeny vs ghulovia

(SNapi, 28. 1. 2009 14:19)

mno ja uz mam prejdete asik 4 vaulty ...ale teraz potrebujem pomoct s q v tempenyho vezi ...rozhodol som sa pomoct ghulom dostat ich do veze a nemozem nasjt terminal ktorym otvorim dvere od suterenu pls neviete niekto kde je ?????

Explorer

(Pakawa, 28. 1. 2009 11:23)

nevím přesně na jakem lvl se tento perk dá vybrat (myslím že je to bud 19 nebo 20)ale díky tomu se vám na mapě ukážou místa na kterých jste ještě nebyli. a přijde mi dost divné že za pouhých 15lvlů jste prošli celou mapu. máte prohledane třeba všechny vaulty ?? pokud se nemílím tak bych jich celkem mělo být okolo 8.

Zajímavá místa?

(Mark, 28. 1. 2009 8:49)

Taky už mám odkrytou celou mapu a taky nevím, kam zrovna jít. Potřeboval bych nějakou lepší zbraň, protože jsem už na 15. levelu a furt to do nepřátel šiju brokovnicí... nevíte, kde se dá sehnat třeba Lincolnova opakovačka? Mám sice Alien blaster, ale došly mi náboje a pomáhat cheatem si (zatím) nechci...

...

(SNapi, 27. 1. 2009 17:43)

BOZE KOMU SA TO CHCE CITAT sak je to dlhsie ako roman ad rozamundy :D:D:D...mno nebudte hnusny napiste to este raz :D

mapa

(malachi, 27. 1. 2009 17:10)

ja mám prejdenú celú mapu! ak nemáš daj si perk prieskumník a ukáže ti celú mapu a miesta a Prečítaj si staršie príspevky -prídeš na veľa zaujímavých miest :))

Zaujimave miesta

(SNapi, 27. 1. 2009 16:38)

Kdo pozna nejak zaujimave miesto kde su schovane nejake specialne veci pls poradte uz sa nudim a nevem kam by som isiel :D

mapa

(SNapi, 27. 1. 2009 15:16)

Mam otazku presiel uz niekto celu mapu ???

města

(Pakawa, 27. 1. 2009 14:26)

normálních lidí potkáš hodně ale těch měs moc není.přece jenom je to postapokaliptická doba kde začíná vše od znova. jediné lisdé město kromě Megatuny je jen Rivet City. dále je tu Tennpenyho věž a citadela. jinak nic tak velkého už tady asi není.
Citadela a Tennpenyho věž sou nejblíž Megatuně, ale do citadely se dostaneš až později. a rivet city je uplně v pravém dolním rohu mapy.

Ine mesta

(Gob, 27. 1. 2009 14:07)

Kde najblizsie je od Megatuny nejake podobne mesto kde su normalni ludia? A kolko takych miest asi je?

Megatuna

(Pakawa, 27. 1. 2009 2:19)

pokud možno není dobré si vyhodit základní město hned do vzuchu. je to sice pěkný efekt ale pokud ho chcete vidět radí před vyzkoušením uložit hru na jinou pozici.

volný pád..

(Pakawa, 27. 1. 2009 2:17)

mě to padá třeba i hned na začátku když se natahují data tak to spustím znova jede to v klidu dál. pokud používáš nějaký modifikace do hry je jisté že ti to občas spadne. přee jenom vkldáš do hry něco co tam nepatří.

Padanie hry

(SNapi, 26. 1. 2009 21:44)

stalo sa dakomu ze mu to padalo na konci hry po poslednej misii ?????...lebo mam to na inom pc teraz a tam mi to urobilo..je dajaky new patch ?

questy

(SNapi, 26. 1. 2009 21:29)

je tam strasne vela bocnych q len ja som si to zle urobil lebo som na zaciatku vyhodil megatunu do vzduchu :D..radim kazdemu nerobte aj ked je to pekne divadielko ale nasledky su viditelne :D

questy

(Pakawa, 24. 1. 2009 19:45)

hodně questů je v Megatuně u Moiry v obchodě a pak všude po mapě. přečti si rady:) budeš vědět víc.

level 40?

(Lestad, 24. 1. 2009 17:20)

cožé? já sem to dohrál před hodinou a byl sem asi na lvl 17 nebo tak nějak...je pravda že sem se držel až na prvních pár hodin hlavní dějové linie ale subquestům sem se nijak nevyhýbal...prostě mě žádnej nepotkal...tak jedu hlavní a najednou konec...sem si myslel že sem tak v půlce...

kod...

(malachi, 24. 1. 2009 16:44)

a všetkým ktorý hľadáte kod ku čističke - ten kod poznáte všetci už od začiatku hry:)))) ako 1 ročnému vám otec v detskej izbe prečíta najobľúbenejšiu pasáž vašej mamy Zjevení 21:6 ! a máte kod:)))

koniec...

(malachi, 24. 1. 2009 16:05)

tak som to dohral- na 43 úrovni a videl 4 konce ale veľký rozdiel v tom nebol-v podstate buď všetci zomrú alebo prežijú :)) Trochu na škodu je na konci Laserová pištoľ plukovníka Atumna ,dobrá ale neskoro!!!a čo sa týka tých modov ktoré vylepšujú vlastnosti zraní a brnení nie je to s nimi to pravé -orechové!!! hra sa stane až príliš ľahkou :(( aj úroveň stačí max. 40 ! na konci som sa už cítil ako superman :(( a to nebolo ono !!! k tejto hre mi to nepasuje ! zo zbraní je dobrý plazmový Gatling veľmi dobré dmg:)

Drtič kolen a raketochrlič

(Pakawa, 24. 1. 2009 13:27)

další 2 unikátní zbraně které jsem našel. Drtič kolen: jedná se o lamací brokovnici ktará je fakt dobrá. má jí Ronald z grindershadu. je to tam co se dělá quest na Nuka-Colu Quantum. když jsem jí dostal byla jen napůl opravená ale dmg bylo 58.
Raketochrlič se mi zdá že je o ničem. když je naplno opraven tak je pouze o 30dmg silnější než nomální raketomet. navíc bych řekl že to spíš funguje jako granátomet (jen ty rakety. dost podobně jako v serii Quake, když použijete druhou střelbu.) pokud by jste o něj měli zajem najdeteho ve fort intependence ale nejdřív musíte pozabíjet psance.

Tma?

(Pakawa, 24. 1. 2009 13:18)

mno já to vyřešil uplně jinak. když jsem vlezl do první jeskyně a zjistil že nevidím ani na krok, (samosebou jsem taky hledal baterku) projel jsem celou klávesnici a nic tak jsem si v nastavení zvyšil jas a bylo to good

SVETLO...

(malachi, 24. 1. 2009 12:58)

to máš ešte dobre ja som v hre Vietkong prešiel polovicu podzemných chodieb len podľa krížika na zameriavači-kým som zistil že mám aj baterku :)))


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »