Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fallout 3

21. 11. 2010

TOPlist

Fallout 3
2.listopadu 2008 Autor návodu-Standa Madukas
Postapokalyptické RPG Fallout 3 je kvalitní a zajímavou hrou.Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy.V pozdějším věku dostanete první zbraně a menu vašich dovedností.Těch je 14 a můžete si zvolit 3 z nich,které rostou rychlejším tempem než ostatní.Budete moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby,v reálném čase při pohledu z vlastních očí nebo po zapauzování hry a klidném zaměření cíle.Tato varianta bude dostupná jen když máte nějaké akční body.Jakmile je vyčerpáte,půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat,než se vám akční body systému znovu nabijí.Maximálním dosažitelným levelem je dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál.Fallout 3 má vše ,co má kvalitní hra mít-scénář,hratelnost,grafiku i ovládání.
Vault
Nejdříve se podívejte na skvělou animaci a pak už se ocitnete v reálu na porodním sále.Zrovna vás vaše matka porodila a vy se poprvé rozhlížíte po světě.Vyberte si jméno a pak také podobu jak chcete vypadat.Nastavit jde téměř vše.Poté se ocitnete o rok vepředu.Poprvé žvatláte a váš tátaObrazek z vás má opravdovou radost a tak až v místnosti zůstanete sami ,tak vyjděte z ohrádky a jděte vlevo k bedně u které leží knížka.Jsou tu atributy,které si můžete vylepšit.Máte sice jen pár bodů,ale začátky jsou vždy dost těžké.Poté se objeví táta.Následujte ho až na chodbu.Je tu další časová smyčka ,je vám 9 let a koná se oslava vašich narozenin.Promluvte s Amatou,dostanete od ní dárek.Pak si promluvte se starou p.Palmerovou.Dá vám sladký bochánek.Promluvte se Stanleyem u baru,dá vám baseballovou čepici.Pak přijde otec a řekne vám,že vás v reaktoru očekává Jonáš.Promluvte si ještě s nově příchozí Beatricií a pak jděte ke dveřím,kde vás očekává otec.Dejte se chodbou,po schodech dolů až k Jonášovi.Promluvte s ním.Po chvilce přijde otec,dá vám vzduchovku a vy si zastřílejte na terče před vámi a pak zabijte i velkého švába.Poté si stoupněte k otci,Jonáš vás vyfotí a vy se ocitnete po dalších šesti letech v otcově ordinaci.Promluvte s ním,pošle vás na test pracovních předpokladů.Jděte na chodbu a směřujte do místnosti Classroom,kde si promluvte s učitelem Brotchem.Sedněte si za stůl,vyslechněte co říká Brotch a pak odpovězte na všechny otázky.Výběr odpovědí je na vás,v tuto chvíli není nijak podstatný.Poté až test skončí,tak si běžte promluvit s Brotchem a až se vám objeví tabulka/viz obrázek/Obrazektak si z nabídky vyberte to co chcete vylepšit.Vyjděte ven ze třídy...........o tři roky později.Promluvte si s Amatou,řekne vám,že váš otec opustil Vault a že Jonáš je mrtvý.Vy musíte zmizet také.Amata vám dá pistoli a vlásenku.Vyběhněte do chodby,strážce napadne houf švábů.Utíkejte doleva,objeví se Butch a poprosí vás o pomoc.Jeho matku napadli také švábi,takže je zabijte.Butch vám z vděčnosti dá bundu.Vyjděte opět do chodby a směřujte směrem,kde jsou ukazatele s nápisem Atrium.Vyběhněte nahoru po schodech.Strážník Gomez vás pustí dál a pak v další části jděte směr Admin.Uvidíte jak vyslýchají Amatu/dokonce jí vyslýchá její vlastní otec/Amatě se podaří utéct.Zabijte jednoho z mužů a pak si promluvte se Správcem,Amatiným otcem.
Obrazek
 
Nebude se s vámi chtít moc vybavovat,takže utíkejte za Amatou a pak jděte ke dveřím naproti/viz obrázek/
Obrazek
Budete je muset otevřít vlásenkou.je to jednoduché.Klikejte na směrovou klávesu vpravo tak dlouho až se dveře otevřou.Nesmí se vám však zlomit vlásenka.Až se dveře otevřou tak vejděte do kanceláře Správce a jděte k počítači.Heslo k počítači neznáte,vraťte se do chodby,prohledejte mrtvého Jonáše a přečtěte si vzkaz od táty.Zabijte dva strážné a vezměte si co potřebujete.Jděte za Správcem,Amatiným otcem a řekněte mu,že Amata stojí při vás a důvěřuje vám.Její otec vám dá kód od počítače.Vraťte se zpět do místnosti s počítačem a použijte heslo od Správce.Uvidíte jak se v místnosti zvedne poklop a objeví se tunel,který vede z Vaultu ven/viz obrázek/
Obrazek
Projděte tunelem až k panelu,který ovládá kruhové dveře.Spustí se poplach,postřílejte dva strážce a pak si promluvte s Amatou.Před odchodem z Vaultu si můžete upravit co potřebujete a poté opusťte Vault.
Pustina
Jděte vpřed,nastavte si schopnosti dle toho co vám vyhovuje a jděte až k místu,kde je robot/viz obrázek/
Obrazek
Promluvte si ještě s obchodníkem Crowem a pak projděte za robotem do Megatuny.Promluvte si s šerifem Lucasem Simmmsem.Vyptejte se ho na bar,kliniku a dealera zbraní.Pak si ještě promluvte o Megatuně a nakonec o bombě.Řekněte mu,že jí zneškodníte,dostanete od něj pak za to 100 zátek.Po rozhovoru se šerifem jděte doprava,dojdete ke dveřím,kde se nachází čistička odpadních vod.Promluvte si s Walterem,řekněte mu,že opravíte praskliny na potrubí/jsou tři/s tím,že nevíte ,kde ve městě praskliny na potrubí jsou.Řekne vám,že vás otec byl viděn v baru.Jděte ven a směřujte podle kompasové značky k Moriartyho nálevně/viz obrázek/
Obrazek
Před barem si promluvte s Moriartym,řekne vám zajímavé informace o otci a o vás.Vejděte do baru,promluvte si s prostitutkou Novou.Pak jděte kousek za ní,sedí tu Burke,který vám dá nabídku-vyhodit Megatunu do povětří.Já zvolil opačnou cestu,takže jsem s díky odmítnul.Jděte k baru a promluvte si s barmanem Gobem.Je to Ghůl,živoucí zombie.Pak projděte za bar do zadní místnosti,kde sedí Moriarty.Opět s ním promluvte,tentokrát však informace o vašem otci vás už bude stát 300 zátek.Pokud však najdete Silvera,který dluží Moriartymu peníze, tak vám informaci poskytne jako protislužbu.
pokračování někdy příště....
Uložené pozice
Čeština
Demo
Recenze
Videoukázka
Obal
 

Náhledy fotografií ze složky Fallout 3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Patch...

(malachi, 7. 1. 2009 11:45)

napr.tu:
http://www.abcgames.cz/?p=downloady_zobraz&ID=11473

Patch

(Marek, 7. 1. 2009 10:46)

Inak ziaden patch som nenasiel nehodi niekto link pls?

Wifle

(Marek, 7. 1. 2009 0:01)

Ja uz som to trocha napravil so skillmi uz ma wifle dost vleky dmg. Podstata je v tom, ze wifle je asi najpresnejsia zbran(nie vo VATS) Ja kazdemu raiderovi ufiknem ihned hlavu a dokonca nemam az tak velky problem ani s paratami. Nevie niekto Ci sa nedaju niekde nejako zmenit perky a skilly?

VATS...

(malachi, 6. 1. 2009 17:56)

keď máš vysokú obratnosť a perky napr.:akčný chlapec,komando,podmienené reflexy,sústredená paľba a čo sa mi najviac páči je rádení smrtky:)))to ak niekoho zabiješ vo VATS tak ti to obnoví všetky AB - tak sa aj s plazmou dá viac krát vystreliť a úplne to stačí na vačšinu potvor ...

no jo no

(Breen, 6. 1. 2009 16:09)

tak diky xD

Damage

(Enclave, 6. 1. 2009 15:05)

Damage zbraně závisí na výši skillu který používá, proto máte asi každý jiný údaj :) Plazmovka A3-21 má sice o dost větší damage než Wazer Wifle, ale s tou se zase dá ve VATS vystřelit víckrát, což považuju za velkou výhodu. Určitě doporučuju stáhnout patch, mělo by to přestat padat, ale proč ti restartuje comp to nemám tušení, mě se to zatím nestalo.

problémy...

(malachi, 6. 1. 2009 14:30)

skús si stiahnuť patch asi 6MB ,možno že pomôže .mne sa stalo niečo podobné ale len na jednom mieste-asi od polovice hry ma už nepustí do okolia technického a historického múzea- vždy ma to vyhodí z hry,tak nemôžem dokončiť jeden vedľajší quest :(( najprv ma tam nepustilo keď som cestoval rýchlo po mape a potom už ani po svojich!mne ten patch nepomohol- ale inak mi tam už netreba chodiť tak som to nechal tak ...

Wifle ...

(Marek, 6. 1. 2009 13:12)

Ja som na zaciatku nevedel priebeh hry tak som to dost so skill pointami posral a dal som ich vela do medicine bigguns ... Moja wifle ma teraz dmg 19
a ked to porovnam s plazma tak je o cosi slabsia ale laser gun najdem na opravenie hocikde. Nikto nema podobny rpoblem s falloutomm,zeby mur estartoval komp ...?

Wazer Wifle...

(malachi, 6. 1. 2009 12:51)

dá sa zjednať na 250 a nieje to žiadna sláva- dmg 29 plno opravená...plazma A3-21 je o hodne lepšia a náboje majú tie isté!!! ale ako podporná zbraň môže byť ...

damage ???Marek...

(malachi, 6. 1. 2009 11:58)

kde berieš tie údaje o damage zbraní? ja mám dmg asi o polovicu viacej ako píšeš aj plazma aj shotgun aj chinese rifle má dmg nad 53!!! a plazmu A3-21 som už spomínal že je unikátna -používam ju od začiatku.a možno taká zaujímavosť potom ako som pomohol androidovi a on mi dal A3-21 -som sa za nejakú dobu vrátil a natrel androida Zimmermanovi(či ako sa volal )a dalo mi to ako splnený quest cez 300xp a ešte jeden perk :))) tak neviem asi nejaká chyba :))))

Wazer Wifle

(Marek, 6. 1. 2009 10:42)

Tak kupil som ju a myslim ze to je asi naj zbran. vo Vats s nou mozem strelit aj 5 x, skoro vobec sa nenici a ma strasny utok. Oplati sa viac ako plazma a je do nej aj viac nabojov :) Inac nema nikto problem s falloutom? Mne sa uz od zaciatku vo vacsine pripadov ked idem do budovi, alebo zbieram veci vyhodi tabulka a zavre fallout popripade restartne komp.

Zbrane

(Marek, 6. 1. 2009 9:05)

Ja som do stredu hry pouzival iba hunting rifle potom combat shotgun neskor chinese assault rifle a ked som zistil, ze mam vela nabojov do plazmi tak ku koncu som zacal strielat aj s plazmovou a ta aj ked ma napisany dmg len 30 dava strasne rany !!!
Fatmana som skusal iba zo srandy a je to pekna rana :D Raketomet tiez neni na zahodenie!

Papiňáky

(Enclave, 6. 1. 2009 1:43)

Na to jsem zapomněl - ale ty se válí skoro všude, zkus prostě prolízt pár domů a určitě na nějakej narazíš, našel jsem jich hromadu.

to Pakawa

(Enclave, 6. 1. 2009 1:40)

Plazmovku A3-21 dostaneš jako odměnu za quest s adnroidem, pokud ho vyřešíš tím složitým způsobem - tzn. zjistit kdo mu udělal operaci a vymazal paměť, zjistit jeho novou identitu a pak mu říct že je android. Tipuju že tu Wazer Wifle seženeš, stačí v Little Lamplight (jeskyně u Vaultu 87 plná dětí) najít kluka jménem Biwwy a ten ti jí prodá, pochybuju že to má něco společnýho s tím jak jsi daleko.

zbraně ..

(Pakawa, 6. 1. 2009 0:58)

tu vaší vzácnou plazmovou pušku A3-21 jsem jěště nenašel a ani nevím kde jí hledat.
Enclave myslíš že bych mohl jěště získat tu pušku Wazer Wifle i kdy jsem skoro na konci ?
a jěště jeden dotaz kde seženu papínák na to abych si vyrobil železniční pušu nebo stačí jakejkoliv hrnec ?

Zbraně

(Enclave, 5. 1. 2009 23:30)

Procházím starší příspěvky, a koukám že málo lidí oceňuje energetické zbraně - proč? Plazmová puška je skvělá (zvláště ta speciální od A3-21, ta má opravdu děsivej damage!!!). Pak je ještě možnost v Little Lamplight od jednoho dítěte za 500 zátek koupit unikátní laserovou pušku (Wazer Wifle), která má větší damage, rozšířený zásobník a spotřebuje méně akčních bodů ve VATS. Navíc je do nich hromada nábojů. Jinak v dřívějších fázích hry se mi hodně osvědčil kalašnikov (Chinese Assault Rifle), lovecká puška, bojová brokovnice a sniperka. Rozhodně doporučuju perky Commando, Sniper a Finesse, potom už jste s jakoukoli puškou opravdu machři:) Těžké zbraně (kromě plamenometu) moc nepoužívám, ale Fat Man má svoje kouzlo :D

Hledej dole :D

(Enclave, 5. 1. 2009 23:11)

Už se na to pár lidí ptalo, mrkni do starších příspěvků, psal jsem to.

Ian

(Marek, 5. 1. 2009 19:43)

Roluj v komentoch a najdes to

Kde pls najdu maleho iana?

(Breen, 5. 1. 2009 18:39)

PLS !!!Poradte kde najdu gang RODINU a malyho iana protoze nevim kde mam hledat o.O Sou v tom velky prachi!!! xD ! THX za odpovedi!

opět díky

(Pakawa, 5. 1. 2009 15:23)

opět musím poděkovat za vaše odpovědi. Je vidět že tady se člověk vždycky nějak domluví.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »