Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fallout 3

21. 11. 2010

TOPlist

Fallout 3
2.listopadu 2008 Autor návodu-Standa Madukas
Postapokalyptické RPG Fallout 3 je kvalitní a zajímavou hrou.Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy.V pozdějším věku dostanete první zbraně a menu vašich dovedností.Těch je 14 a můžete si zvolit 3 z nich,které rostou rychlejším tempem než ostatní.Budete moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby,v reálném čase při pohledu z vlastních očí nebo po zapauzování hry a klidném zaměření cíle.Tato varianta bude dostupná jen když máte nějaké akční body.Jakmile je vyčerpáte,půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat,než se vám akční body systému znovu nabijí.Maximálním dosažitelným levelem je dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál.Fallout 3 má vše ,co má kvalitní hra mít-scénář,hratelnost,grafiku i ovládání.
Vault
Nejdříve se podívejte na skvělou animaci a pak už se ocitnete v reálu na porodním sále.Zrovna vás vaše matka porodila a vy se poprvé rozhlížíte po světě.Vyberte si jméno a pak také podobu jak chcete vypadat.Nastavit jde téměř vše.Poté se ocitnete o rok vepředu.Poprvé žvatláte a váš tátaObrazek z vás má opravdovou radost a tak až v místnosti zůstanete sami ,tak vyjděte z ohrádky a jděte vlevo k bedně u které leží knížka.Jsou tu atributy,které si můžete vylepšit.Máte sice jen pár bodů,ale začátky jsou vždy dost těžké.Poté se objeví táta.Následujte ho až na chodbu.Je tu další časová smyčka ,je vám 9 let a koná se oslava vašich narozenin.Promluvte s Amatou,dostanete od ní dárek.Pak si promluvte se starou p.Palmerovou.Dá vám sladký bochánek.Promluvte se Stanleyem u baru,dá vám baseballovou čepici.Pak přijde otec a řekne vám,že vás v reaktoru očekává Jonáš.Promluvte si ještě s nově příchozí Beatricií a pak jděte ke dveřím,kde vás očekává otec.Dejte se chodbou,po schodech dolů až k Jonášovi.Promluvte s ním.Po chvilce přijde otec,dá vám vzduchovku a vy si zastřílejte na terče před vámi a pak zabijte i velkého švába.Poté si stoupněte k otci,Jonáš vás vyfotí a vy se ocitnete po dalších šesti letech v otcově ordinaci.Promluvte s ním,pošle vás na test pracovních předpokladů.Jděte na chodbu a směřujte do místnosti Classroom,kde si promluvte s učitelem Brotchem.Sedněte si za stůl,vyslechněte co říká Brotch a pak odpovězte na všechny otázky.Výběr odpovědí je na vás,v tuto chvíli není nijak podstatný.Poté až test skončí,tak si běžte promluvit s Brotchem a až se vám objeví tabulka/viz obrázek/Obrazektak si z nabídky vyberte to co chcete vylepšit.Vyjděte ven ze třídy...........o tři roky později.Promluvte si s Amatou,řekne vám,že váš otec opustil Vault a že Jonáš je mrtvý.Vy musíte zmizet také.Amata vám dá pistoli a vlásenku.Vyběhněte do chodby,strážce napadne houf švábů.Utíkejte doleva,objeví se Butch a poprosí vás o pomoc.Jeho matku napadli také švábi,takže je zabijte.Butch vám z vděčnosti dá bundu.Vyjděte opět do chodby a směřujte směrem,kde jsou ukazatele s nápisem Atrium.Vyběhněte nahoru po schodech.Strážník Gomez vás pustí dál a pak v další části jděte směr Admin.Uvidíte jak vyslýchají Amatu/dokonce jí vyslýchá její vlastní otec/Amatě se podaří utéct.Zabijte jednoho z mužů a pak si promluvte se Správcem,Amatiným otcem.
Obrazek
 
Nebude se s vámi chtít moc vybavovat,takže utíkejte za Amatou a pak jděte ke dveřím naproti/viz obrázek/
Obrazek
Budete je muset otevřít vlásenkou.je to jednoduché.Klikejte na směrovou klávesu vpravo tak dlouho až se dveře otevřou.Nesmí se vám však zlomit vlásenka.Až se dveře otevřou tak vejděte do kanceláře Správce a jděte k počítači.Heslo k počítači neznáte,vraťte se do chodby,prohledejte mrtvého Jonáše a přečtěte si vzkaz od táty.Zabijte dva strážné a vezměte si co potřebujete.Jděte za Správcem,Amatiným otcem a řekněte mu,že Amata stojí při vás a důvěřuje vám.Její otec vám dá kód od počítače.Vraťte se zpět do místnosti s počítačem a použijte heslo od Správce.Uvidíte jak se v místnosti zvedne poklop a objeví se tunel,který vede z Vaultu ven/viz obrázek/
Obrazek
Projděte tunelem až k panelu,který ovládá kruhové dveře.Spustí se poplach,postřílejte dva strážce a pak si promluvte s Amatou.Před odchodem z Vaultu si můžete upravit co potřebujete a poté opusťte Vault.
Pustina
Jděte vpřed,nastavte si schopnosti dle toho co vám vyhovuje a jděte až k místu,kde je robot/viz obrázek/
Obrazek
Promluvte si ještě s obchodníkem Crowem a pak projděte za robotem do Megatuny.Promluvte si s šerifem Lucasem Simmmsem.Vyptejte se ho na bar,kliniku a dealera zbraní.Pak si ještě promluvte o Megatuně a nakonec o bombě.Řekněte mu,že jí zneškodníte,dostanete od něj pak za to 100 zátek.Po rozhovoru se šerifem jděte doprava,dojdete ke dveřím,kde se nachází čistička odpadních vod.Promluvte si s Walterem,řekněte mu,že opravíte praskliny na potrubí/jsou tři/s tím,že nevíte ,kde ve městě praskliny na potrubí jsou.Řekne vám,že vás otec byl viděn v baru.Jděte ven a směřujte podle kompasové značky k Moriartyho nálevně/viz obrázek/
Obrazek
Před barem si promluvte s Moriartym,řekne vám zajímavé informace o otci a o vás.Vejděte do baru,promluvte si s prostitutkou Novou.Pak jděte kousek za ní,sedí tu Burke,který vám dá nabídku-vyhodit Megatunu do povětří.Já zvolil opačnou cestu,takže jsem s díky odmítnul.Jděte k baru a promluvte si s barmanem Gobem.Je to Ghůl,živoucí zombie.Pak projděte za bar do zadní místnosti,kde sedí Moriarty.Opět s ním promluvte,tentokrát však informace o vašem otci vás už bude stát 300 zátek.Pokud však najdete Silvera,který dluží Moriartymu peníze, tak vám informaci poskytne jako protislužbu.
pokračování někdy příště....
Uložené pozice
Čeština
Demo
Recenze
Videoukázka
Obal
 

Náhledy fotografií ze složky Fallout 3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MYKE...???

(malachi, 11. 3. 2009 9:51)

prečítaj si staršie príspevky a nájdeš aj odkaz na prídavok do hry ktorý ti umožní lvl nad 20!!!!!!!!!!!a nie je to cheat!!!!!!!

malachi nelži

(myke, 28. 2. 2009 18:10)

43 Úroveň???Asi ne, když maximální úroveň ve hře je 20!!!

pro lamy...

(Enclave, 26. 2. 2009 12:37)

Ano, je normální že Tag skills nepřibývají 2x rychleji jako v minulých Falloutech, pouze se zvednou o 15 bodů.
Level 20 je zatím maximum, je pár neoficiálních způsobů jak toto změnit.
Veškeré vybavení se ovládá přes Pip Boye. Zkus si zahrát hru od začátku, je to tam vysvětlený dost podrobně.
Nahrávky se přehrávají také přes Pip Boye.

Pro všechny: Než sem napíšete dotaz, tak si přečtěte starší příspěvky, většina dotazů už tu padla a odpověď byste našli, kdybyste se TROŠKU SNAŽILI!!!

Dovednosti

(Nasranej Saran, 23. 2. 2009 20:42)

Ahoj lidi, je normální, že mi nepřibývají zvolené dovednosti 2X rychleji než mají? U obou předchozích falloutů to bylo, ale teď to prostě nefaká, zkoušel sem to loadnout zpět, když se po testu vybíraly, ale prostě fake! Víte o tom něco??

level

(Jelito, 22. 2. 2009 15:51)

Zdravim Vas,hru mam dohanou nekolikrat,ale vzdy koncim na lvl 20 a pak uz nepribejvaj zkusenosti,muzete mi prosim nekdo poradit jak to udelat abych mohl dale zlepsovat postavu a nabirat dalsi lvl ?
Predem dik

zbran

(.........................., 21. 2. 2009 14:07)

pls ako si viberem pistol z inventara pls neviem ziadnu ybran pouzit pls

Potrebuju nutne poradit

(Honza, 18. 2. 2009 10:50)

Jsem v Jeferson Memorial rotunde a nemuzu prijit na to jak si poslechnout pasku s otcovym denikem...Proste maras stojim na tom uz par dni...Diky za radu budu trpezlivo cakat

Anchorage

(Enclave, 4. 2. 2009 4:08)

Právě jsem dokončil Operation: Anchorage...dost mě to bavilo, je to místama docela záhul (nemáte totiž Stimpaky) a doměna opravdu stojí za to, několik úplně nových zbraní (hlavně Gauss Rifle!!!) a T-51b Power Armor v zimní kamufláži, není sice tak dobrý jako Rangerská zbroj, ale sluší mi :D Je sice pravda že nemůžete prohledávat mrtvoly a brát věci, ale přece jen se jedná o simulaci, že? Rouhodně doporučuju, po dlouhém bloudění Pustinou je sníh příjemná změna :)

nepaci

(johny, 1. 2. 2009 19:32)

hmm poda mna, no neni to ono OA, neni to o pustine nemozes brat veci a tak lepsi je classic F 3 , este nieco ako ste skoncili hru? ja este nijako nechl som ich pred cistickou a potulujem sa xD , cem vediet este co sa stane ked urichlite rast stromu v oaze

Operatoin achnorage

(SNapi, 30. 1. 2009 10:42)

mno co uz stahujete ?....ja uz ano a neviem sa dockat

Alien blaster

(SNapi, 29. 1. 2009 17:26)

ta zbran je mega dobra len skoda ze nabojov je malo..a ku ostatne menovanym som sa ete nedostal

asi naj zbrane..

(papuca, 29. 1. 2009 15:39)

na boj z blizka burnmaster,a potom A3-21's Plasma Rifle, alebo victory rifle, terrible shotgun.. Fat man je sice dobry vela razi pomoze ale naboje su velmi vzacne, plati aj pre allien blaster.alien a alebo napr lincolnka sa daju opravit len v obchode, co je asi 50% Ak chcete naist tieto zbrane kuknite youtube Staci napisat fallout 3 a nazov zbrane... , nemusite tu vypisovat

fort bennisare

(johny, 29. 1. 2009 15:35)

bol uz niekto v sklade fort bennisare ?? nachdza s v jednej zo zakladni roti T , nejakibug tam mam setci su tam zeleny a to nemam ziadny z tych picovskych ulchcovacov hry atd.

doporucujem

(johny, 29. 1. 2009 15:33)

ghulov do tenpenyho veze dostan "leglne" teda recnictvom a mas to v klidku dostanes za to aj masku ghula ktora ti v metra dost dobre pomoze!

mapa

(johny, 29. 1. 2009 15:23)

ale taka objavena mapa by sa sikla nwm kam mam ist kamosove miesta som prezrel. Drogy nepouzivajte su na picu ked mate napr abstak z psycha nemozete otvori zamok na 100 ke to je smutne .

pohoda hra

(johny, 29. 1. 2009 15:20)

toto je pohodka hra,, bez cheatov uz sa neviem dockaat anorchagu a da sa toto hrt po nete ?? strasne ma to zajima. a trochu sa posnazte je to lahucke mam EN verziu a prechzam to jenda radost a at maska ghoula je fantazia :D akuat som ju dostal,nenicte magatunu nezaslizi si to xD

jet a pod. ....

(malachi, 29. 1. 2009 0:06)

to máš pravdu že je viac možností ako zvýšiť AB -akčné body -po našom :))))ale ja som chcel ostať čistý :))Jet je droga = závislosť :)) a tieto "pokrmy" majú len dočasný účinok + radiáciu ...

Jet..

(Pakawa, 28. 1. 2009 20:34)

když se na to pořádně podíváš tak to přidává po použití AP (ActionPoint) což jsou ty čárky v režimu V.A.T.S. čím vyšší budeš mít AP(nevím ted jak je to v češtině) tím vyšší budeš mít počet střel v režimu. tudíž to co zde píše Malachi(viz dole) je víc než dobré vlastnit.
AP nezvyšují jen perky ale i jet a nejen ten ale třeba nuka-cola Quantum nebo koláč Mississipi.

VATS...

(malachi, 28. 1. 2009 20:02)

už som to písal -treba trochu pozerať staršie príspevky!!!:))pomôže ti- vysoká obratnosť ,a perky: Akčný chlapec , Komando , Podmienené reflexy , Sústredená paľba a výborné je rádení smrtky ale to je dostupné až od 20lvl.

pomoc pls ;-)

(Gob, 28. 1. 2009 19:16)

Chcel by som sa este spytat, ze ako si zvysim uspesnost zasahu vo VATS a ako si zvysim pocet striel, kt. mozem vystrelit v tom rezime (ak sa to vobec nejak da :D). A mam este jednu otazku: Na co je vecicka "Jet" v kategorii Pomoc (tam kde su stimpaky a tak :D)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »