Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fallout 3

21. 11. 2010

TOPlist

Fallout 3
2.listopadu 2008 Autor návodu-Standa Madukas
Postapokalyptické RPG Fallout 3 je kvalitní a zajímavou hrou.Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy.V pozdějším věku dostanete první zbraně a menu vašich dovedností.Těch je 14 a můžete si zvolit 3 z nich,které rostou rychlejším tempem než ostatní.Budete moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby,v reálném čase při pohledu z vlastních očí nebo po zapauzování hry a klidném zaměření cíle.Tato varianta bude dostupná jen když máte nějaké akční body.Jakmile je vyčerpáte,půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat,než se vám akční body systému znovu nabijí.Maximálním dosažitelným levelem je dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál.Fallout 3 má vše ,co má kvalitní hra mít-scénář,hratelnost,grafiku i ovládání.
Vault
Nejdříve se podívejte na skvělou animaci a pak už se ocitnete v reálu na porodním sále.Zrovna vás vaše matka porodila a vy se poprvé rozhlížíte po světě.Vyberte si jméno a pak také podobu jak chcete vypadat.Nastavit jde téměř vše.Poté se ocitnete o rok vepředu.Poprvé žvatláte a váš tátaObrazek z vás má opravdovou radost a tak až v místnosti zůstanete sami ,tak vyjděte z ohrádky a jděte vlevo k bedně u které leží knížka.Jsou tu atributy,které si můžete vylepšit.Máte sice jen pár bodů,ale začátky jsou vždy dost těžké.Poté se objeví táta.Následujte ho až na chodbu.Je tu další časová smyčka ,je vám 9 let a koná se oslava vašich narozenin.Promluvte s Amatou,dostanete od ní dárek.Pak si promluvte se starou p.Palmerovou.Dá vám sladký bochánek.Promluvte se Stanleyem u baru,dá vám baseballovou čepici.Pak přijde otec a řekne vám,že vás v reaktoru očekává Jonáš.Promluvte si ještě s nově příchozí Beatricií a pak jděte ke dveřím,kde vás očekává otec.Dejte se chodbou,po schodech dolů až k Jonášovi.Promluvte s ním.Po chvilce přijde otec,dá vám vzduchovku a vy si zastřílejte na terče před vámi a pak zabijte i velkého švába.Poté si stoupněte k otci,Jonáš vás vyfotí a vy se ocitnete po dalších šesti letech v otcově ordinaci.Promluvte s ním,pošle vás na test pracovních předpokladů.Jděte na chodbu a směřujte do místnosti Classroom,kde si promluvte s učitelem Brotchem.Sedněte si za stůl,vyslechněte co říká Brotch a pak odpovězte na všechny otázky.Výběr odpovědí je na vás,v tuto chvíli není nijak podstatný.Poté až test skončí,tak si běžte promluvit s Brotchem a až se vám objeví tabulka/viz obrázek/Obrazektak si z nabídky vyberte to co chcete vylepšit.Vyjděte ven ze třídy...........o tři roky později.Promluvte si s Amatou,řekne vám,že váš otec opustil Vault a že Jonáš je mrtvý.Vy musíte zmizet také.Amata vám dá pistoli a vlásenku.Vyběhněte do chodby,strážce napadne houf švábů.Utíkejte doleva,objeví se Butch a poprosí vás o pomoc.Jeho matku napadli také švábi,takže je zabijte.Butch vám z vděčnosti dá bundu.Vyjděte opět do chodby a směřujte směrem,kde jsou ukazatele s nápisem Atrium.Vyběhněte nahoru po schodech.Strážník Gomez vás pustí dál a pak v další části jděte směr Admin.Uvidíte jak vyslýchají Amatu/dokonce jí vyslýchá její vlastní otec/Amatě se podaří utéct.Zabijte jednoho z mužů a pak si promluvte se Správcem,Amatiným otcem.
Obrazek
 
Nebude se s vámi chtít moc vybavovat,takže utíkejte za Amatou a pak jděte ke dveřím naproti/viz obrázek/
Obrazek
Budete je muset otevřít vlásenkou.je to jednoduché.Klikejte na směrovou klávesu vpravo tak dlouho až se dveře otevřou.Nesmí se vám však zlomit vlásenka.Až se dveře otevřou tak vejděte do kanceláře Správce a jděte k počítači.Heslo k počítači neznáte,vraťte se do chodby,prohledejte mrtvého Jonáše a přečtěte si vzkaz od táty.Zabijte dva strážné a vezměte si co potřebujete.Jděte za Správcem,Amatiným otcem a řekněte mu,že Amata stojí při vás a důvěřuje vám.Její otec vám dá kód od počítače.Vraťte se zpět do místnosti s počítačem a použijte heslo od Správce.Uvidíte jak se v místnosti zvedne poklop a objeví se tunel,který vede z Vaultu ven/viz obrázek/
Obrazek
Projděte tunelem až k panelu,který ovládá kruhové dveře.Spustí se poplach,postřílejte dva strážce a pak si promluvte s Amatou.Před odchodem z Vaultu si můžete upravit co potřebujete a poté opusťte Vault.
Pustina
Jděte vpřed,nastavte si schopnosti dle toho co vám vyhovuje a jděte až k místu,kde je robot/viz obrázek/
Obrazek
Promluvte si ještě s obchodníkem Crowem a pak projděte za robotem do Megatuny.Promluvte si s šerifem Lucasem Simmmsem.Vyptejte se ho na bar,kliniku a dealera zbraní.Pak si ještě promluvte o Megatuně a nakonec o bombě.Řekněte mu,že jí zneškodníte,dostanete od něj pak za to 100 zátek.Po rozhovoru se šerifem jděte doprava,dojdete ke dveřím,kde se nachází čistička odpadních vod.Promluvte si s Walterem,řekněte mu,že opravíte praskliny na potrubí/jsou tři/s tím,že nevíte ,kde ve městě praskliny na potrubí jsou.Řekne vám,že vás otec byl viděn v baru.Jděte ven a směřujte podle kompasové značky k Moriartyho nálevně/viz obrázek/
Obrazek
Před barem si promluvte s Moriartym,řekne vám zajímavé informace o otci a o vás.Vejděte do baru,promluvte si s prostitutkou Novou.Pak jděte kousek za ní,sedí tu Burke,který vám dá nabídku-vyhodit Megatunu do povětří.Já zvolil opačnou cestu,takže jsem s díky odmítnul.Jděte k baru a promluvte si s barmanem Gobem.Je to Ghůl,živoucí zombie.Pak projděte za bar do zadní místnosti,kde sedí Moriarty.Opět s ním promluvte,tentokrát však informace o vašem otci vás už bude stát 300 zátek.Pokud však najdete Silvera,který dluží Moriartymu peníze, tak vám informaci poskytne jako protislužbu.
pokračování někdy příště....
Uložené pozice
Čeština
Demo
Recenze
Videoukázka
Obal
 

Náhledy fotografií ze složky Fallout 3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kod

(tonmas oko, 1. 1. 2009 12:14)

kod je 216 a hra se ukončí trapnou ukazkou ja to udelal tak ze sem si to načít na tu dobu kdy sem miril do citadeli

Deathclaw

(Marek, 30. 12. 2008 14:22)

Mam vsetko no keby mi nedavali tak strasne vysoky dmg aj cez power armor :(

Monstra

(Pakawa, 30. 12. 2008 12:11)

Párače (DeathClaw) zabiješ nejlíp plamenometem. Pokd ho nemáš učinná je i combat shotgun. Předpokládám že raketomet nemáš nebo rotační kulomet. S Tím to jde rychle.

Príšery...

(malachi, 30. 12. 2008 0:25)

myslíš asi Páračov. na nich treba takticky -míny -granáty - nastaviť pascu -ostreľovať z diaľky kombinovať realtime s vats,ak sú na blízku odpadlíci z bratstva oceli utekať k nim pomôžu,a ak niektorého z nich zabijú ostane po ňom zbraň aj energozbroj...

Super priseri

(Marek, 29. 12. 2008 23:30)

Inak ked niesu take dobre zbrane ako by ste zabili tie priseri pri pravom hornom rohu kde je aj jeden vault? Minule som tam isiel a nic som im neuberal a zabili ma ako mravca

Enclave v rotunde

(Marek, 29. 12. 2008 16:52)

Nevie niekto ako ich pozabijat aby mi nezabili otca??? Nepaci sa mi tento konec :(

a je to : plazmová puška A3-21

(malachi, 29. 12. 2008 15:37)

a čo sa ostatných zbraní týka každá je dobrá na niekoho iného a čo sa účinku týka tak čím večia dovednosť v používaní tej ktorej zbrane tak silnejší účinok potom majú tie zbrane!!! keď máš dovednosti na 100 tak ti už nerobí problémy nikto :))))))))) železničná puška je skôr na efekt ako na účinnosť ,ale hlavy pripichuje pekne :)))

marek...

(malachi, 29. 12. 2008 14:56)

ja som to myslel tak že keď pomôžeš androidovy tak ti on dá ako odmenu plazmovú pušku -ktorá je mimochodom unikátna a silnejšia ako bežné plazmové pušky ktoré sa dajú dostať bežným spôsobom...

purifier

(crazyh, 29. 12. 2008 14:38)

Caute, na konci ty battle, jak sem zpatky tam, co mi zabili otce mam natukat nejakej kod do toho pocitace, abych aktivoval/deaktivoval ten purifier. Nevite nekdo jakej je ten kod a jestli pak ta hra konci nebo esli pak este muzu behat dal po wastelandu a kosit mutanty? Diky

Problém vyřešen

(Pakawa, 29. 12. 2008 13:56)

problém vyřešen hned po tom co jsem nainstaloval češtinu. vault 112 už mám hotový .

112 problém

(Pakawa, 29. 12. 2008 12:37)

první věc co má člověk uděl když tamvejde je obléct si kombinézu 112 což jsem udělal. dál v tomhle Q mám získat přístup do 112 ale nevím jak ho dostat. našel jsem tam jediný počítač s heslem a bohužel jsem se nenašel to správný a zablokoval se. poradí někdo ??

díky

(Pakawa, 29. 12. 2008 12:32)

tak jsem si sosnul ten update na lvl a funguje. jen škoda že jsem dodělat asi 5 Q bez toho updatu. přišel jsem o dost expů ale neva monster tu běá dost.

vault 112+ zbraně

(pakawa, 29. 12. 2008 12:18)

112 je schovana v jednom domě ve sklepě. na mapě je stejně vysoko jako megaton ale jdi přitom na západ. myslím že to místo se jmenuje smithova garaž.
jinak co se tyče zbraní tak nejvíc náboju je do utočných pušek, které nejsou špatné ale čekal bych od nich víc. dále je tu combat shotgun ta už je lepší a rozhodně zásobník na 12 nábojů je skvělý. laserový zbraně bych hodnotil velice záporně až na laserový gutling. normální rotačák je taky v poho ale trvá to než se roztočí. raketomet je slibnej jen pomalu nabíjí. plamenomet je dobrá věc ale jen na blízko. nejlepší je na DeathClawy monstra. lovecká puška a sniperka velký rozdíl v tom není ale raději loveckou. dál je tu magnum s optikou je báječný ale až potom co si na něj vezmete perk.pak je tu jěště fat mandost libová zbran ale málo munice jinak je to nejsilnější zbran ve hře.
další zbraně jsou k ničemu až na jednu Nuka-granade. dají se snadno vyrobit. mají pěkný efekt ií učinost( nejsilnější granaty) na druhou stranu nevím zda je vyrávět protože je tam jeden vedlejší Q kde máš sehnat 30 lahví nuka cola Quantum. tak nevím co je lepší.

pomoc...

(Marek, 29. 12. 2008 9:45)

Dikes no ja som to z ludskosti v prospech zimmera nesplinil :( Ak47 a cinska puska sa mi nepacia lebo vystrelia vela nabojov a ziaden ucinok aka je ta zeleznicna zbran co si idem spravit??? Prosim a povedz mi este kde je vault 112 suradnicovo cez policka.Vizera to tak, ze ja mam iny dej ako ty. Inak ked si zapol robotov v tej tovarni tiez si zacal mat problem s robotami v pustine?

Marek...

(malachi, 28. 12. 2008 23:29)

najprv musíš nájsť otca -vault 112 -a potom s ním a vedcami z river city pôjdeš do tej klenby -predpokladám že myslíš tú čističku, tam vás prepadne enkláva -budete musieť ujsť a tak sa dostanete do citadely a tam ťa naučia používať power armor...ale netreba sa ponáhľať ja som mal 22lvl keď ma to naučili a všetky zbrane -rotačné -atomovku-raketomet-laser-plazma...stačí sa len trochu potárať po mape.konkrétne stačí prejsť JV časť mapy-rádio-historické-techniské múzeum a okolie a nájdeš všetko a potom ti už nič nebude robiť veľké problémy :))výbornú zbraň získaš v river city-plazmovú pušku-za splnenie úlohy . hľadanie zbehnutého androida ale treba ju splniť v prospech androida :)))

Marek...

(malachi, 28. 12. 2008 23:04)

pozri ak pôjdeš priamo po hlavnom deji tak tá hra nie je až taká dlhá ale ak budeš občas skúmať mapu aj mimo príbehu a plniť aj vedľajšie úlohy tak to bude dlhá cesta :))ale v dobrom!!!a celkom rýchlo prídeš aj k lepším zbraniam teda skorej ich nájdeš ako kúpiš!na blízko je brokovnica výborná a ešte čínska puška niečo ako AK47 ale všetko sa rýchlo kazí tak ich treba opravovať lebo stácajú účinnosť

Pakawa... level 30-40

(malachi, 28. 12. 2008 22:46)

normálne je hra len do 20lvl ale pozri si staršie príspevky konkrétne :levelovanie nad 20 od Romaina tam je link na stiahnutie levelovania 30 a 40 ...

power armor

(Marek, 28. 12. 2008 17:45)

Ja mam totiz ziskat nejake tie dokumenty z tej klenby pri rivet city kde su mutanti a bol tam moj otec. Rad by som sa vas este teda spytal, ze ako som asi daleko lebo teraz to nehram pretoze sa obavam, ze mi to skonci ... a nemam dobru zbran. Zakujem za help :)

Marek

(Pakawa, 28. 12. 2008 17:33)

mám pocit že asi na 19 lvl si můžeš vybrat perk se jmeem " explorer " po tom co si ho zvolíš se ti na mapě ukážou všechny lokace ve hře. tohle měl malachi na mysli.

re:malachi

(Pakawa, 28. 12. 2008 17:30)

nevím jak je to možné ale nějakou chvilku už běhám na 20lvl a dál to neexpí. musím snad pro to něco udělat aby to šlo dál??
jediná část mapy která mi jěště chybí je celý jihovýchod.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »